دوره آنلاین آیلتس

تیر ۲, ۱۳۹۴

دوره آنلاین آیلتس

دوره آنلاین آیلتس جهت آشنایی و و تسلط بر تمامی اصول و جدیدترین تکنیکهای تست زنی در هر چهار مهارت ،در ساختاری جدید و مجزا از این دوره پوشش داده می شود.

از آنجائیکه تعداد کثیری از متقاضیان این دوره سابقه فراگیری زبان انگلیسی به طور تخصصی را نداشته اند و یا اگر هم داشته باشند برای گذراندن  دوره IELTS  کفایت نمی کند، زبان اموزان ابتدا باید حداقل مهارت ابتدایی را داشته باشند تا مهارت های اصلی خود را جهت شرکت در دوره های امادگی ایلتس تقویت نمایند.

  • مبتدیان و داوطلبانی که تا کنون تجربه شرکت در هیچ دوره زبانی را ندارند می بایست در دوره های مکالمه شرکت نمایند.
  • داوطلبان پس از تعیین سطح در یکی از دوره های زیر تقسیم بندی شده و کلاس خود را شروع می کنند.
  • شهریه دوره های ذیل مربوط به کلاس های خصوصی می باشد و در صورت تشکیل کلاس گروهی شهریه متفاوت می باشد.

 

شرح کلی دوره های آنلاین  IELTS بشرح زیر می باشد:

تعداد ترم: 8 ترم

تعداد جلسات هر ترم: 15 جلسه (بصورت سه جلسه در هفته)

محیط تدریس: اسکایپ (آموزش نصب و اتصال به اسکایپ)

منابع آموزشی: در هر دوره ذکر شده است.

ظرفیت: 5 نفر

شهریه  کلاس های گروهی: 100.000

شهریه هر ترم : 225.000 تومان

 

بخش اول: Get ready for IELTS  – سه ترم

برای دانشجوياني که از دانش زبان انگیسی معادل Elementary  یا مبتدی برخوردارند. در این دوره هر چهار مهارت به زبان آموزان آموزش داده میشود و با توجه به مهارت های اموخته شده در کتاب های  Get Ready for IELTSداوطلبان پس از یادگیری کامل این دوره از دانشی معادل نمره3.5-4.5  IELTS  برخوردار خواهند شد. علاوه بر مجموعه ذکر شده منابع جانبی دیگر جهت تقویت مهارت های زبان آموزان ارائه می گردد.

 

بخش دوم: Intermediate  – دو ترم 

این دوره برای دانشجوياني که از دانش زبان انگیسی معادل PRE -INTERMEDIATE برخوردارند برگزار می شود.در این دوره هر چهار مهارت به زبان آموزان آموزش داده میشود و با توجه به اذعان دوره آموزشی COMPLETE IELTS متقاضیان پس از یادگیری کامل این دوره از دانشی معادل نمره 4.5 تا 5.5  IELTS  برخوردار خواهند شد. این کتاب تنها مرجع آموزشی این دوره نیست و برای کمک هرچه بیشتر به متقاضیان ،منابع آموزشی مکمل نیز مهیا و در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

  

بخش سوم:  (3 ترم)

در طی این دوره کتاب Achieve IELTS آموزش داده میشود و دانش آموزان پس از گذراندن این دوره بنا بر اذعان این کتاب به نمره معادل 5.5 الی 7 خواهند رسید. لازم به ذکر است که علاوه بر کتاب اصلی ، نمونه های آیلتس و آزمون های مشابه تمرین خواهد شد.

 

بخش چهارم: تست زنی

این دوره 10 جلسه است که در آن مهارت های تست زنی آموزش داده میشود. به عبارت دیگر  دوره آموزشی IELTS چهار مهارت اصلی زبان آموزان را تا کسب نمره ی 7  و حتی بالاتر تقویت کند  و در عین حال تاکید بر روش ها و تکنیک های تست زنی IELTS داشته باشد.

 

مطالب مرتبط: