دانلود رایگان کتاب Essential Words for the GRE

آذر ۱۷, ۱۳۹۷
Essential Words for the GRE

دانلود رایگان کتاب Essential Words for the GRE

نسخه چهارم


دانلود رایگان کتاب Essential Words for the GRE

دانلود رایگان کتاب Essential Words for the GRE


 

نام کتاب:  Essential Words for the GRE

انتشارات: Barron’s Educational Series, Inc., Year: 2016

 

توضیحات کتاب: 

 

کتاب Essential Words for the GRE یکی از منابع بسیار مفید برای داوطلبان آزمون GRE  است. این کتاب نه تنها برای داوطلبان این آزمون بلکه برای شرکت کنندگان در آزمون های مختلف زبان انگلیسی سطح بالا نیز پیشنهاد می شود. در ابتدای کتاب یک pre-test برای سنجش دامنه واژگان داوطلبان وجود دارد و در انتها نیز یک post-test برای سنجش میزان پیشرفت شما قرار داده شده است.

 

آزمون GRE چیست؟

آزمون بین المللی GRE مخفف  Graduate Records Examination میباشد که توسط موسسه ETS برگزار می شود. این آزمون معمولا برای ادامه تحصیل در کشورهای آمریکا و کانادا مورد نیاز است. هدف از این آزمون سنجش مهارت درک و استنتاج متون علمی دشوار است. نمره بالا در این آزمون برگ برنده ای برای اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی است.

این آزمون به مدت ۵ سال اعتبار دارد.

انواع آزمون GRE

 

این آزمون دارای دو نوع GRE General  و GRE Subject  می باشد. معمولا اکثر رشته های مهندسی به آزمون GRE General احتیاج دارند. و GRE Subject برای برخی رشته های خاص مانند زیست شناسی، شیمی، ادبیات انگلیسی، ریاضیات، فیزیک و  روانشناسی برگزار می شود.

نیاز به این آزمون ها توسط دانشگاه مشخص می شود و ممکن است در برخی دانشگاه ها این آزمون ها الزامی نباشد. بنابراین حتما به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه کنید و در قسمت  admission requirement مشاهده کنید که به چه آزمون هایی احتیاج دارید.

آزمون GRE General نمره منفی ندارد ولی آزمون GRE Subject نمره منفی دارد بطوریکه به ازای هر چهار پاسخ اشتباه یک امتیاز منفی میگیرید.

برخلاف آزمون GRE General که در همه ماه های سال و چندین بار در ماه برگزار می شود، آزمون GRE Subject فقط در ماه های سپتامبر، اکتبر و آوریل برگزار می شود. نمره این آزمون بین ۲۰۰ تا ۹۹۰ است که به صورت ۱۰ نمره ای تغییر می کند.

What is GRE?

This is how the makers of the GRE General Test, the Educational Testing Service, describe the verbal reasoning section of the test:
The Verbal Reasoning section measures your ability to:
• analyze and draw conclusions from discourse; reason from incomplete data; identify author’s assumptions and/or perspective; understand multiple levels of meaning, such as literal, figurative, and author’s intent
• select important points; distinguish major from minor or relevant points; summarize text; understand the structure of a text 

• understand the meanings of words, sentences, and entire texts;
understand relationships among words and among concepts

دانلود کتاب Essential Words for the GRE

 

مطالب مرتبط:

ارسال نظر