جزوه آموزشی آزمون EPT (به همراه آموزش تصویری)

80,000 تومان

توضیحات محصول

جزوه آموزشی آزمون EPT (به همراه آموزش تصویری)

 

جزوه EPT:

جزوه آزمون EPT برای داوطلبان شرکت در این آزمون طراحی شده و شامل موارد زیر می باشد:

 

آموزش نکات گرامری بسیار پر کاربرد در تست ها به همراه مثال 

تست های طبقه بندی شده گرامری به همراه پاسخ

آموزش تکنیک های درک مطلب 

تست های درک مطلب و cloze test همراه با پاسخ و ترجمه متن ها

 

آموزش تصویری مجموعه EPT (جدید)

علاوه بر دریافت جزوات تخصصی (شامل جزوه آموزش کامل گرامر ویژه داوطلبان EPT، جزوه تست های طبقه بندی شده منطبق بر سرفصل های گرامری، و جزوه آموزش درک مطلب که به تکنیک های خواندن و نحوه پاسخگویی به سئوالات درک مطلب و cloze test می پردازد.) مجموعه تصویری آموزش گرامر و درک مطلب آزمون EPT برای داوطلبان به این آزمون فراهم گردیده که پس از خرید، امکان دانلود جزوات و مجموعه تصویری وجود دارد.

 

 

نحوه خرید آنلاین:

پس از اضافه کردن محصول به سبد خرید، فرم مشخصات را با دقت و کامل پر نموده و پس از آن به صفحه پرداخت آنلاین هدایت خواهید شد. پس از پرداخت، کد پیگیری از طرف بانک برای شما ارسال و فاکتور خرید به ایمیلتان ارسال می شود. در صورت هرگونه سئوال لطفا از طریق فرم تماس با ما پیام بگذارید.

 

آزمون EPT:

آزمون EPT که مخفف English Proficiency Test می باشد جهت سنجش مهارت زبانی داوطلبان دکترا در دانشگاه آزاد طراحی شده است و شرکت کنندگان در این آزمون مهارت عمومی زبان خود را محک می زنند. آزمون EPTرا می توان با آزمون تافل مقایسه کرد، البته در این آزمون بخش شنیداری وجود ندارد و شامل بخش واژگان، گرامر و درک مطلب است. نمره قبولی بطور کلی ۵۰ از ۱۰۰ می باشد. نمره این آزمون فقط برای دانشگاه آزاد معتبر می باشد و اعتبار خارجی ندارد. آزمون دارای نمره منفی نبوده و داوطلبان بطور نامحدود می توانند در آن شرکت نمایند.