دوره آنلاین EPT & MSRT بهمن ۹۷

300,000 تومان

ساعات آموزشی: ۱۵ ساعت

نوع دوره:  آنلاین

شهریه: ۳۰۰٫۰۰۰

محیط کلاس: اسکایپ

توضیحات محصول

دوره آنلاین EPT & MSRT بهمن ۹۷

دوره آنلاین گروهی نکته و تست آزمون MSRT & EPT ویژه بهمن ماه ۹۷

 

مراحل ثبت نام در دوره:

  • گام اول: دکمه “افزود به سبد خرید” را کلیک کنید و سپس فرم اطلاعات فردی را پر کنید.

  • گام دوم: از طریق درگاه پرداخت آنلاین شهریه دوره را واریز نمایید و کد رهگیری دریافت نمایید.

  • گام سوم: در انتها جزوات و برنامه کلاسی را دانلود نمایید. در صورت عدم دریافت، جزوات از طریق ایمیل یا تلگرام برای شما ارسال خواهد شد.

  • گام چهارم: شروع دوره

آموزش ثبت نام در دوره

ویژگی های دوره آنلاین:

  • دسترسی آنلاین و زنده به استاد و امکان پرسش و پاسخ در محیط کلاس

  • امکان استفاده از کلیه منابع و ابزارهای آموزشی

  • دسترسی به تمام جزوات و تست ها

  • صرفه جویی در وقت داوطلبان (رفت و آمد به کلاس و …)

  • دسترسی به کلاس در همه زمان و همه جا

  • مشاوره و پاسخگویی به سئوالات داوطلبان بصورت آنلاین و خارج از زمان کلاس


MSRT  از عنوان وزارت فرهنگ و آموزش عالی گرفته شده این در حالی است که سالهاست این وزارتخانه تحت عنوان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خوانده می شود.

آزمون MCHE، در مقایسه با امتحاناتTOEFL  و IELTS ، ساده‌تر و کم هزینه‌تر است. امتحان MCHE به عنوان مجوز ورود دانشجو به دوره دکتری داخل کشور تلقی می‌شود و اگر دانشجویی این مدرک زبان را نداشته باشد، نمی‌تواند به دوره دکتری وارد شود، ولی تنها در داخل کشور دارای اعتبار است اما مدیرکل بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم از تغییر عنوان آزمون زبان MCHE به MSRT و برنامه ریزی برای استانداردسازی این آزمون و بین المللی کردن آن خبر داد و گفت: متقاضیان اعزام به خارج در سال ۸۹ در صورتی که نمره زبان ندارند حداقل در امتحان MSRT شرکت کنند و زمان برگزاری آزمون از طریق سایت اداره کل امور بوزس وزارت علوم به اطلاع داوطلبان می رسد. اعلام نتایج آزمون معمولا ۲۰۰ روز بعد از برگزاری آزمون توسط وزارت علوم و در سایت رسمی آنها اعلام می شود.

آزمون EPT که مخفف English Proficiency Test می باشد جهت سنجش مهارت زبانی داوطلبان دکترا در دانشگاه آزاد طراحی شده است و شرکت کنندگان در این آزمون مهارت عمومی زبان خود را محک می زنند. آزمون EPT را می توان با آزمون تافل مقایسه کرد، البته در این آزمون بخش شنیداری وجود ندارد و شامل بخش واژگان، گرامر و درک مطلب است. نمره قبولی بطور کلی ۵۰ از ۱۰۰ می باشد. نمره این آزمون فقط برای دانشگاه آزاد معتبر می باشد و اعتبار خارجی ندارد. آزمون دارای نمره منفی نبوده و داوطلبان بطور نامحدود می توانند در آن شرکت نمایند.

مدرک زبان MSRT- MCHE ، مدرک زبان مورد تایید وزارت علوم می باشد و آزمون آن هر ماه به صورت منظم برگزار می گردد. کلیه دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی، این مدرک را حین مصاحبه دکتری معتبر می دانند. محتوای کلی آزمون با آزمون EPT تفاوت چندانی ندارد اما MSRT علاوه بر ساختار آزمون EPT که شامل لغات، گرامر و درک مطلب است، مهارت شنیداری (listening) داوطلبان را نیز مورد سنجش قرار می دهد و به همین دلیل، معمولا سطح دشواری آزمون MSRT را بالاتر از EPT می دانند.