مجموعه تصویری آموزش EPT & MSRT

99,000 تومان

آموزش گام به گام آزمون EPT  و MSRT

 

 

  آموزش تصویری آزمون EPT & MSRT: دوره آنلاین آمادگی آزمون MSRT & EPT ویژه تیر ماه ۹۶ به پایان رسید. هم اکنون می توانید دوره تصویری مذکور را ببینید. با انتخاب این محصول و پرداخت آنلاین، می توانید بلافاصله لینک های این مجموعه را دریافت کنید.

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات محصول

مجموعه تصویری آموزش EPT & MSRT

این مجموعه تصویری، شامل دوره آمادگی آنلاین برگزار شده در تیرماه ۹۶ می باشد که برای داوطلبان آزمون MSRT و EPT برگزار گردیده است. پس از خرید این مجموعه می توانید از طریق لینک های ارائه شده فیلم های هر بخش را مشاهده نمایید.

جزئیات این مجموعه:

بیش از ۱۵ ساعت آموزش نکات آزمون

آموزش نکات گرامری به همراه مثال های و نمونه های طبقه بندی شده

آموزش استراتژی های خواندن و درک مطلب به همراه نمونه های آزمون ها

ارائه تست های طبقه بندی شده پس از هر بخش

 

پس از پرداخت هزینه می توانید دوره های برگزار شده را مشاهده نمایید.

 

مختصری درباره آزمون های MSRT , EPT

آزمون MSRT، به عنوان مجوز ورود دانشجو به دوره دکتری داخل کشور تلقی می‌شود و اگر دانشجویی این مدرک زبان را نداشته باشد نمی‌تواند به دوره دکتری وارد شود و تنها در داخل کشور دارای اعتبار است. این آزمون شامل بخش شنیداری، گرامر و ساختارها و بخش درک مطلب می باشد. نمره قابل قبول بطور کلی ۵۰ از ۱۰ می باشد، اما ضوابط برخی دانشگاه ها متفاوت است. این آزمون فاقد نمره منفی است.

 

 

آزمون EPT که مخفف English Proficiency Test می باشد جهت سنجش مهارت زبانی داوطلبان دکترا در دانشگاه آزاد طراحی شده است و شرکت کنندگان در این آزمون مهارت عمومی زبان خود را محک می زنند. آزمون EPT را می توان با آزمون تافل مقایسه کرد، البته در این آزمون بخش شنیداری وجود ندارد و شامل بخش واژگان، گرامر و درک مطلب است. نمره قبولی بطور کلی ۵۰ از ۱۰۰ می باشد. نمره این آزمون فقط برای دانشگاه آزاد معتبر می باشد و اعتبار خارجی ندارد. آزمون دارای نمره منفی نبوده و داوطلبان بطور نامحدود می توانند در آن شرکت نمایند.

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.