آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

a

آزمون آنلاین تافل

بخشهای محتلف آزمون تافل TOEFL بخش شنیداری. بر خلاف آزمون کتبی، شما برای شنیدن از گوشی (headphone) استفاده می‌کنید. همچنیـن در آزمـون کامپیوتری علاوه بر صـدایی که می‌شنوید، یک تصویــر هم به نمـایش در می‌آید. در آزمون کامپیوتری تافل گاهی بیش از یک پاسخ صحیح وجود دارد. در چنین حالتی به شما گفته می‌شود که چند پاسخ صحیح را باید انتخاب کنید. این بخش به دو قسمت تقسیم می‌شود. قسمت اول شامل مکالمات کوتاهی است که البته کمی از تافل کتبی طولانی‌تر است. در قسمت دوم هم شما با مکالمه‌ها و سخنرانیهای طولانی‌تری روبرو می‌شوید. ساختار. این بخش آزمون تافل کامپیوتری، درست مانند تافل کتبی است، با این تفاوت که شما بجای علامت زدن با مداد روی کاغذ، با ماوس روی گزینه صحیح کلیک می‌کنید.

دیگران خوانده اند
فقط با ۲۰ دقیقه در روز گرامر را یاد بگیرید (دانلود رایگان)
درک مطلب. در این بخش شما ابتدا متنی را می‌خوانید که معمولاً طولانی‌تر از آن است که همه آن در یک صفحه نمایش دیده شود. بنابراین شما مجبور خواهید بود از «نوار مرور» برای دیدن (یا مرور) بقیه متن استفاده کنید (تا زمانیکه «مرور» متن را تمام نکرده باشید، کامپیوتر پرسشها را در اختیار شما نمی‌گذارد). در این مرحله باید روی گزینه Proceed کلیک کنید. حال شما متن را در سمت چپ و پرسش را در سمت راست صفحه نمایش خواهید دید. در این مرحله شما می‌توانید با کلیک روی گزینه Prev به پرسش قبلی برگردید. بخش نوشتاری. این بخش جدا از رتبه کلی شما گزارش می‌شود. بخش نوشتاری در حال حاضر در آزمون کامپیوتری تافل گنجانده شده است. این انشاء را هم می‌توان با قلم روی یک پاسخ‌نامه نوشت و هم می‌توان مستقیماً در کامپیوتر تایپ نمود. در این حالت می‌توانید از گزینه‌هایی مثل delete، paste، cut و… استفاده کنید.
دیگران خوانده اند
برگزاري آزمون توليمو در حوزه زاهدان

آزمون آنلاین تافل مهارت خود در بخش های مختلف آزمون تافل را از طریق لینک زیر بسنجید:

آزمون آنلاین تافل


  دوره های آنلاین آمادگی تافل: اگر قصد شرکت در آزمون تافل را دارید می توانید با مشاورین ما مشورت کنید و در صورت نیاز دوره های مورد نظر خود را بصورت آنلاین انتخاب کنید. جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها با شماره ۰۹۳۵۵۳۰۳۱۵۳ تماس بگیرید.

consB

]]>