آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

افزایش قیمت آزمون آیلتس مرداد ۹۹

افزایش قیمت آزمون آیلتس مرداد 99

افزایش قیمت آزمون آیلتس مرداد ۹۹

آخرین قیمت آزمون آیلتس ۲۰۲۰

بر اساس اعلام سازمان سنجش قیمت ثبت نام آزمون به ۴ میلیون و۶۰۹هزار وپانصد تومان تغییر یافت . این افزایش قیمت از ۱۵ مرداد ۹۹ صورت گرفت. این تغییر قیمت با افزایش حداقلی یک میلیون و نیم همراه بوده است و در سال‌های گذشته نیز نرخ آزمون آیلتس چندین بار تغییرات داشته است. اگر به سایت برخی از مراکز مجاز آزمون آیلتس سری بزنید اطلاعیه تغییر قیمت آزمون آیلتس را مشاهده می کنید. همچنین جدول ثبت نامی کلیه مراکز تغییر قیمت آزمون را از تاریخ ۱۵ مرداد ۹۹ نشان می دهد.

 

اطلاعیه موسسه ایرسافام

با سلام و احترام، بنا به تشخیص و ابلاغیه سازمان محترم سنجش آموزش کشور به عنوان نهاد ناظر بر آزمون های بین المللی، هزینه آزمون های آیلتس از امروز مورخ ۱۴ مرداد ماه ۹۹ ، ۴،۶۰۹،۶۰۰ تومان خواهد بود. این هزینه ها مانند هر سال، علی الحساب بوده و در صورت کاهش یا افزایش قابل اعتنای بهای ارز و سایر شاخص های اقتصادی، ممکن است افزایش یا کاهش یابد.

دیگران خوانده اند
قیمت آزمون آیلتس در آبان 99

بدیهی است به استناد ابلاغیه سازمان محترم سنجش آموزش کشور این تغییر قیمت از ۱۴ مرداد ماه الزامی بوده و کلیه کسانی که تاریخ آزمون آنها از ۱۵ مرداد به بعد می باشد، مقتضی است نسبت به تسویه مبلغ علی الحساب پرداخت شده، اقدام نمایند و کلیه موسسات برگزار کننده موظف به اجرای این ابلاغیه خواهند بود.

از همراهی همیشگی شما ممنونیم و امیدواریم شرایط اقتصادی به گونه ای بهبود یابد که هزینه آزمون ها، وقفه ای در فرآیند آزمون و آماده سازی شما متقاضیان عزیز ایجاد نکند.‌

 

 

 

اطلاعیه موسسه عصر دین و دانش

با سلام و احترام، به اطلاع می رساند بر اساس بخشنامه شماره ۲۰۳۵۹ مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ سازمان محترم سنجش آموزش کشور به عنوان نهاد ناظر برگزاری آزمون های بین المللی، نرخ جدید ثبت نام آزمون آیلتس مبلغ ۴،۶۰۹،۵۰۰ تومان محاسبه و به مراکز برگزاری آزمون، ابلاغ گردیده است.

دیگران خوانده اند
مراکز برگزاری آیلتس در ایران

وجه واریزی از سوی داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون آیلتس، به صورت علی الحساب بوده، و این بدان معناست که چنانچه قبل از برگزاری آزمون شما تغییر قابل اعتنایی (افزایش یا کاهش) در نرخ ارز از سوی بانک مرکزی و سایر شاخص های اقتصادی اعلام گردد، مابه التفاوت نرخ قطعی ثبت نام از داوطلبان اخذ و یا به آنان عودت داده می شود.

لذا کلیه داوطلبانی که زمان آزمون آنها از تاریخ ۱۵ مرداد به بعد می باشد می بایست قبل از شرکت در آزمون، ما به التفاوت مبلغ ثبت نام را پرداخت نموده و کل هزینه آزمون را تسویه نمایند و در غیر اینصورت متاسفانه مطابق قوانین امکان شرکت در آزمون وجود نخواهد داشت..

 

 

 

آخرین قیمت آزمون آیلتس ۲۰۲۰-قیمت آزمون آیلتس مرداد ۹۹-قیمت آزمون آیلتس-افزایش قیمت آزمون آیلتس-افزایش شدید قیمت آزمون آیلتس-قیمت آزمون آیلتس سازمان سنجش-نرخ آزمون آیلتس ۲۰۲۰-هزینه آزمون آیلتس ۲۰۲۰

ارسال یک نظر