آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

افزایش مجدد و ناگهانی قیمت آیلتس

افزایش مجدد و ناگهانی قیمت آیلتس

 از ساعاتی پیش بنا به دستور سازمان سنجش آموزش کشور، قیمت ثبت نام آزمون آیلتس به مبلغ ۲ میلیون و ۷۹۵ هزار تومان افزایش پیدا کرد.

درحالی که قرار بود برای آزمون هایی که به صورت داخلی برگزار میشوند، دلار ۴۲۰۰ تومان محاسبه گردد، اما تخصیص پیدا نکردن ارائه ارز ۴۲۰۰ تومانی، مراکز آزمون را با مشکل مواجه کرده است و سازمان سنجش مجبور به افزایش دوباره مبلغ این آزمون در سال جاری شد.

برخی از مراکز برگزاری آزمون آیلتس مانند ایرسافام و عصردین و دانش پس از اعلام این خبر، سایت خود را با مبالغ جدید به روز رسانی کرده و پیش بینی میشود بقیه مراکز نیز امروز این بروزرسانی را انجام دهند.

   
دیگران خوانده اند
نکته های کلیدی در ریدینگ آیلتس
 

اطلاعیه موسسه عصر دین و دانش

داوطلبان گرامی آزمون آیلتس

با سلام و احترام

پیرو نامه شماره ۳۳۰۰۶ مورخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع می رساند مبلغ آزمون آیلتس از امروز ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ تا اطلاع ثانوی به مبلغ ٢میلیون و ٧٩۵ هزار تومان افزایش یافته است.

لذا داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون های آیلتس را دارند می بایست در روز آزمون شفاهی ما به التفاوت مبلغ ثبت نام را پرداخت نمایند (لازم به ذکر است افزایش هزینه ثبت نام شامل حال تمامی داوطلبانی که از قبل نیز ثبت نام نموده اند می گردد)

داوطلبان گرامی که قصد لغو آزمون خود را دارند از امروز ٢٨ مرداد لغایت ٨ شهریور می توانند بدون کسر هیچ هزینه ای ، آزمون خود را لغو و مبلغ واریزی خود را دریافت نمایند.

]]>

دیگران خوانده اند
تکنیک های پاسخگویی به سوالات لیسنینگ آیلتس
ارسال یک نظر