آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

افعال انگلیسی و حرف اضافه آنها

افعال انگلیسی و حرف اضافه آنها یکی از نکاتی که زبان آموزان باید به آن توجه داشته باشند یادگیری حرف اضافه به همراه برخی افعال است. همانگونه که در تصویر زیر می بینید بعضی از افعال با حرف اضافه خاصی همراه می شوند که لزوما استفاده از آنها باعث معنی دار شدن جمله می گردد. به عنوان مثال برای متهم کردن کسی به چیزی از accuse someone of doing something  استفاده می کنیم. تنها یادگیری یک واژه کمک شایانی به مهارت های زبانی ما نمی کند، بلکه باید واژگان را به همراه عبارت های مرسوم — یعنی در قالب phrase — یاد گرفت. نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشیم این است که برخی از افعال با دو یا چند حرف اضافه بکار می روند که باعث تفاوت در معنی آنها می شود. حتما به این تفاوت ها توجه کنید. مثلا: همانگونه که در شکل زیر می بینید فعل arrive با دو حرف اضافه in  و at بکار می رود. اما arrive in زمانی بکار برده میشود که شما وارد شهر، کشور یا منطقه ای می شوید، در حالی که arrive at مربوط به ورود به ساختمان یا فضای سربسته است.    

دیگران خوانده اند
Cue Card Sample 4 - A journey you went on
verbs and preps   بسیاری از زبان آموزان حین یادگیری از توجه به این نکات غافلند. اما استفاده از یک دیکشنری خوب همراه با مثال های کاربردی و رفتن به یک کلاس موثر زبان انگلیسی می تواند کمک زیادی به یادگیری موثر زبان انگلیسی کند. sep   کلاس های آنلاین مکالمه انگلیسی جهت تقویت مهارت های زبانی خود و یادگیری موثر انگلیسی می توانید در کلاس های آنلاین ما شرکت نمایید. شرایط و جزئیات شرکت در دوره های مکالمه آنلاین IELTS GO بشرح ذیل می باشد: تعداد جلسات : ۱۵ جلسه (بصورت سه جلسه در هفته) منابع تدریس: Interchange series – شامل چهار کتاب ؛ هر کتاب در چهار ترم تدریس می شود.
دیگران خوانده اند
مترادف ها در ریدینگ آیلتس
تعیین سطح: این آزمون به صورت مصاحبه آنلاین در محیط اسکایپ و به منظور مشخص نمودن سطح توانایی داوطلبان صورت می گیرد. بدیهی است که با توجه به اینکه شرکت در این دوره مستلزم آشنایی اولیه و کسب حد نصاب دانش زبانی لازم در سطح مبتدی مجموعه کتاب های Interchange می باشد. تمرکز اصلی این دوره روی گفتار و شنیدار است. شهریه: کلاس های گروهی شامل ۳ نفر می باشد و شهریه ۷۰٫۰۰۰ تومان می باشد. شهریه دوره های خصوصی مکالمه۲۲۵۰۰۰ تومان است. مراحل ثبت نام:
  1. پرکردن فرم ثبت نام (فرم ثبت نام)
  2. تعیین سطح (در محیط اسکایپ)
  3. تنظیم زمان کلاس و ارائه منابع
  4. واریز شهریه
  5. شروع کلاس
جهت کسب اطلاعات بیشتر و سئوال در مورد دوره ها می توانید از طریق زیر اقدام نمایید.
  • مشاوره در تلگرام : ۰۹۳۵۵۳۰۳۱۵۳
  • مشاوره در اسکایپ: arash.norouzi5
  • ایمیل: newpars.67@gmail.com
  • تلفن تماس: ۰۹۳۵۵۳۰۳۱۵۳
  • فرم مشاوره
 

consB

]]>