آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی کدامند؟"

بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی کدامند؟

بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی کدامند؟

اگر علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستید و گاهی اوقات به تمرین انگلیسی می پردازید، شاید این سئوال را از خود بپرسید که “بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی کدامند؟” در این مقاله قصد داریم به معرفی ۵ محصول برتر آموزش زبان انگلیسی بپردازیم و موارد زیر را بررسی کنیم:
استفاده از مجموعه ها و نرم افزارهای آموزش زبان چه مزیتی دارد؟
بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی کدامند؟چطور از آنها استفاده کنیم؟
معرفی بهترین پکیج های آموزش زبان انگلیسی
آیا علاوه بر پکیج های آموزش زبان منابع دیگری هم وجود دارد؟
بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی کدامند؟"

استفاده از مجموعه ها و نرم افزارهای آموزش زبان چه مزیتی دارد؟

امروزه علاوه بر کلاس های آموزش زبان انگلیسی که به شکل های مختلف نظیر کلاس های گروهی، خصوصی و آنلاین برگزار می شوند، مجموعه های آموزشی انگلیسی نیز طرفداران بسیار زیادی دارند. این مجموعه ها معمولاً بر اساس نیاز زبان آموزان و سطح زبانی آنها طراحی می‌شوند و دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. به عنوان مثال مجموعه های ویدیویی که با تماشای آن ها می‌توانید اصطلاحات و جملات و مکالمات روزمره انگلیسی را فراگیرید. همچنین امروزه نرم‌افزارهای آموزشی به زبان آموزان کمک می‌کنند تا با تمرین در  حوزه‌های مختلف بتوانند مهارت های زبانی خود را افزایش دهند. از آنجایی که در یک کلاسه زبان انگلیسی امکان تمرین کردن اندازه کافی برای فراگیران وجود ندارد، یکی از بهترین منابع برای تمرین و تقویت زبان انگلیسی مجموعه های آموزشی هستند که با هزینه مناسب می توانید آنها را تهیه کنید. از جمله مزایای استفاده از این مجموعه ها این است که می توانید آنها را در در هر زمان استفاده کنید.  به عنوان مثال در اوقات فراغت زمانی که در اتومبیل هستید. امروزه بسیاری از افراد به دلیل عدم زمان کافی از این مجموعه ها استفاده می کنند.

بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی کدامند؟چطور از آنها استفاده کنیم؟

شاید برای شما هم این سوال به وجود بیاید که برای شروع از چه مجموعه ای برای آموزش زبان انگلیسی باید کمک بگیرم؟ احتمالاً اولین کاری که انجام می دهید این است که از دوستان و آشنایان خود این سوال را بپرسید و از آنها بخواهید که شما را راهنمایی کنند گام دیگر این است که در اینترنت به جستجو بپردازید و از طریق وب سایت ها مطالبی را در مورد بهترینمجموعههای آموزش زبان انگلیسی جستجو کنید ما در این مقاله میخواهیم به بررسی بهترین منابع آموزش زبان انگلیسی در حال حاضر بپردازیم و سعی داریم با بررسی آن ها ویژگی های هر مجموعه را عنوان کنیم تا شما زبان آموزان گرامی بتوانید با توجه به نیاز و وقت همچنین سطح زبان انگلیسی، مجموعه مناسب خود را تهیه نمایید. تلاش ما این است تا مجموعه جدید را بین بخشش اضافه کنیم تا شما بتوانید بهترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی را تهیه نمایید. در نتیجه از شما دوستان گرامی می خواهیم تا علاوه بر دنبال کردن این بخش، بروز رسانیهای ما را نیز دنبال کنید.

 

و اما ۵ محصول برتر آموزش زبان انگلیسی . . .

معرفی بهترین پکیج های آموزش زبان انگلیسی در بازار

انتخاب و خرید جدبدترین محصولات آموزش زبان انگلیسی

۱

نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی ساتل مدل Sweet English Top Edition

نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی ساتل مدل Sweet English Top Edition

نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی ساتل مدل Sweet English Top Edition

بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی کدامند؟

۵ محصول برتر آموزش زبان انگلیسی

ویژگی های مجموعه:

زبان:انگلیسی
گروه سنی:تمامی سنین
نوع دیسک:DVD
تعداد دیسک:۶

معرفی:

آموزش زبان در حال یکی از نیازهای اساسی است که هر فرد برای انجام امور شخصی و مشغله‌های کاری به آن نیاز دارد و تسلط به زبان انگلیسی امروزه از مهارت‌های فرد به حساب نمی‌آید بلکه یکی از نیازهای اساسی است که در کنار داشتن دانش مثل علوم کامپیوتر مهم است. نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی ساتل مدل Sweet English Top Edition یک نرم‌افزار اموزش زبان بسیار کاربرد است که در آن نکات مکالمه، گرامر، واژگان، مهارت‌های خواندن و نوشتن و حتی نکات مربوط به فیلم‌های آموزشی را برای تک‌تک درس‌های هر بخش به‌صورت کاملاً تشریحی و مانند یک کلاس خصوصی زبان برای زبان‌آموز تدریس می‌شود. با توجه به اینکه ساعت کار و مشغولیت افراد شاید به قدری منعطف نباشد که اجازه حضور افراد سرکلاس آموزش زبان را ندهند، این نرم‌افزار محیط آموزشی خوبی را فراهم می‌آورد. داشتن مزیت مثل آزمون آنلاین و ارائه مدرک از مزیت‌های خوب این محصول به حساب می‌آید.

نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی ساتل مدل Sweet English Top Edition

نیاز روزافزون افراد به فراگیری زبان انگلیسی و کمبود زمان جهت شرکت در کلاس‌های حضوری، دستیابی به این مهم را برای بسیاری از علاقه‌مندان به چالشی جدی تبدیل کرده است. در این راستا موسسه‌ی فرهنگی انتشاراتی ساتل همواره با تولید محتوایی مناسب در قالب خودآموزهای واقعی زبان انگلیسی سعی در حل این مشکل داشته است. نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی ساتل مدل  Sweet English Top Editionخودآموزی جدید بر اساس کتاب‌های جذاب و کارآمد Top Notch و Summit است. این مجموعه‌ی خودآموز برای اولین بار در شش سطح از پیش مقدماتی تا سطح پیشرفته (Advanced) را دربرمی گیرد و به همین دلیل برای تمامی سطوح آموزشی چه افرادی که هیچ‌گونه آشنایی با زبان انگلیسی ندارند و چه زبان‌آموزانی که حتی می‌خواهند در آزمون‌های بین‌المللی زبان از قبیل تافل یا آیلتس نمره بالایی را کسب کنند، قابل‌استفاده است.

ویژگی‌های نرم‌افزار آموزشی Sweet English Top Edition

در این مجموعه استاد تمامی نکات مکالمه، گرامر، واژگان، مهارت‌های خواندن و نوشتن و حتی نکات مربوط به فیلم‌های آموزشی را برای تک‌تک درس‌های هر بخش به‌صورت کاملاً تشریحی و مانند یک کلاس خصوصی زبان برای زبان‌آموز تدریس می‌کند که این قابلیت مجموعه‌ی آموزشی SWEET ENGLISH را به یک خودآموز واقعی تبدیل کرده است؛ چراکه بیش از هشتاد درصد مفاهیم مهم یک درس در این قسمت به زبان‌آموز منتقل می‌شود و در صورت نبودن این درس‌ها زبان‌آموزان عزیز به‌تنهایی قطعاً توجه لازم و کافی را به نکات کلیدی و مهم درس‌ها نخواهند داشت. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم و پرکاربرد این مجموعه بهره‌گیری از تکنولوژی تشخیص هوشمند گفتار است که در این قسمت زبان‌آموز می‌تواند در قسمت‌های مکالمه و حتی در قسمت فیلم‌های آموزشی به‌جای تک‌تک شخصیت‌های مکالمه یا فیلم قرارگرفته و مکالمات را تمرین کند که این تمرینات تأثیر بسزایی در نحوه‌ی مکالمه در محیط‌های واقعی دارد. قابلیت تعریف کاربر به تعداد نامحدود روی یک رایانه و ذخیره‌ی اطلاعات هر کاربر اعم از یادداشت‌ها و نمودارهای پیشرفت و جداول نمرات به‌صورت جداگانه، یادداشت‌گذاری در تمامی صفحات و ذخیره آن جهت مرور مجدد، نمایش روند پیشرفت به دو صورت جدول و نمودار، بازیابی اطلاعات هر کاربر برای استفاده در رایانه‌ی دیگر، تشخیص پاسخ صحیح تمرینات و نمایش پاسخ‌های صحیح، نمایش ترجمه‌های فارسی مکالمات و قسمت‌های گرامری، نمایش متن مکالمات  Audio Script در قسمت‌های شنیداری، فایل‌های صوتی به‌صورت جداگانه جهت استفاده در تلفن همراه، راهنمای فارسی شامل توضیحات کامل نرم‌افزار به‌منظور استفاده‌ی بهتر، برگزاری آزمون آنلاین و ارائه‌ی مدرک از دیگر مشخصات خوب این مجموعه به شمار می‌رود. در کنار این مجموعه شش جلد کتابچه تحت عنوان فلش بوک عرضه می‌گردد. این کتاب‌ها صرفاً جهت یادآوری واژگان جدید هر درس و مروری بر نکات گرامری به‌صورت مختصر است که البته تمامی این نکات به‌صورت کاملاً مبسوط درون نرم‌افزار تدریس شده است.

بخاطر داشته باشید . . . 

یادگیری زبان انگلیسی یکی از دغدغه‌هایی است که امروزه به دلیل مشغله‌ی کاری روزمره شاید به شکل یک آرزو درآمده باشد. نرم‌افزار آموزش زبان انگلیسی ساتل مدل Sweet English Top Edition غول چراغ جادویی است که می‌تواند این آرزوی شما را محقق کند.

۲

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی رزتااستون نشر جی بی تیم

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی رزتااستون نشر جی بی تیم

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی رزتااستون نشر جی بی تیم

بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی کدامند؟

۵ محصول برتر آموزش زبان انگلیسی

 

ویژگی های این مجموعه:

زبان:انگلیسی

نوع دیسک:DVD

تعداد دیسک:۱

 

معرفی:

نرم افزار رزتا استون انگلیسی : زبان انگلیسی یک زبان مشترک بوده که به افراد با گویش های مختلف اجازه می‌دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. درحالی که زبان های چینی و اسپانیایی افتخار داشتن زبانی هستند که بیش‌ترین افراد زبان مادری آنها به این زبان ها است اما زبان انگلیسی بیشترین استفاده از زبان رسمی و بیشترین زبان دوم جهان میباشد. نتایج اماری نشان میدهد که حدود ۱.۵ میلیارد و یا حدود ۲۰ درصد از جمعیت زمین به زبان انگلیسی صحبت میکنند و یا انگلیسی زبان دوم آنها است. بنابراین شناختن نحوه یادگیری صحبت کردن به زبان انگلیسی در بسیاری از کشورها و صنایع گوناگون در سراسر جهان ارزش قابل توجهی دارد. یاد گرفتن نحوه صحبت کردن انگلیسی به صورت صحیح کمی مشکل تر از یادگیری چند کلمه و عبارت میباشد، با این حال . برای کسانی که تلاش میکنند تا انگلیسی را یاد بگیرند و به راحتی در مکالمات استفاده نمایند، نیاز مند به خاطر سپردن مجموعه ای از لغات و مطالعه در مورد چگونگی صحبت کردن به زبان انگلیسی میباشند. تمرین روزانه صحبت کردن زبان انگلیسی و دریافت بازخورد در تلفظ شما ضروری است. نرم افزار رزتا استون انگلیسی ، که بیش از ۲۵ سال به عنوان بهترین آموزش زبان شناخته شده است ، به این نکته رسیده است که چه روشی برای یادگیری زبان انگلیسی مناسب تر میباشد. طریقه آموزش و درس هایی که استفاده میشود به روش غوطه وری پویا میباشد که باعث میشود تا اعتماد به نفس کاربر بالا رفته و زبان آموز به صورت مکالمه در دنیای واقعی صحبت نماید. درس های نرم افزار رزتا استون انگلیسی همچنین توسط بازخوردهای عمومی کاربران در زمینه تلفظ و تمرین و اندازه تمرین ها به گونه ای میباشد که به شما اجازه میدهد تا تمرینات را در هر زمان و مکانی که راحت هستید بتوانید استفاده نمایید.

 

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی رزتااستون نشر جی بی تیم

رزتا استون محیطی را برای شما فراهم می‌کند که از طریق آن بتوانید زبان را درست مانند زبان مادری خود بیاموزید. زمانی که بچه بودید صحبت‌کردن را به صورت غریزی و از طریق برقرار‌کردن ارتباط با محیط اطراف خود یاد گرفتید. رزتا استون این محیط را از طریق تعبیه  فعالیت‌های شنیداری و خواندنی متعدد، هزاران تصویر از دنیای واقعی و همچنین تجربه‌های گفتاری فراوان از زبان گویندگان بومی، برای شما فراهم کرده است. این روش به شما کمک می‌کند، درست مانند یک بومی، به زبان جدید فکر کنید و با به‌کارگیری روزمره‌ی زبان، به‌صورت خیلی طبیعی و درست مانند زبان مادری خود آن را فرا بگیرید. شما برای صحبت کردن از نوشتن بی‌نیاز خواهید بود: رزتا استون به شما قدرت و اعتماد لازم جهت ادای صحیح و بجای کلمات را بخشیده و شما را از تهیه پیش‌نویس برای آن‌چه می‌خواهید به زبان آورید بی‌نیاز می‌سازد.
شما املا و شیوه صحیح نوشتن کلمات را به‌خوبی فرا می‌گیرید: این آموزش از حروف آغاز و به کلمات و جملات منتهی می‌شود.

۳

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Tell Me More نشر دنیای نرم افزار سینا

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Tell Me More نشر دنیای نرم افزار سینا

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Tell Me More نشر دنیای نرم افزار سینا

بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی کدامند؟

۵ محصول برتر آموزش زبان انگلیسی

ویژگی های این محصول:

زبان:انگلیسی

گروه سنی:بزرگسال

نوع دیسک:DVD

تعداد دیسک:۱

 

معرفی

«تل می مور» (Tell Me More) نرم‌افزاری فوق‌حرفه‌ای و قدرتمند در زمینه‌ی آموزش زبان انگلیسی به‌شمار می‌رود. این نرم‌افزار یکی از منابع آموزشی کامل زبان انگلیسی و شامل بیشتر از ۲۰۰۰ ساعت آموزش از سطح مقدماتی تا پیشرفته است. این نرم‌افزار بیش از ۱۰،۰۰۰ تمرین برای مهارت‌های لازم زبان انگلیسی دارد؛ همچنین این مجموعه شامل ۱۰ ساعت فیلم است که کاربر را در محیط قرار می‌دهد. سه روش آموزش در این مجموعه در نظر گرفته‌ شده‌است. اولین روش «روش آزاد» (Free-to-Roam) است که در این روش می‌توانید آزادانه تمرین انگلیسی روزانه‌ی خود را انتخاب کنید.دومین روش «روش راهنما» (Guide Mode) بوده که این روش قبلا توسط معلمان به‌دقت انتخاب شده‌است و راه استفاده از نرم‌افزار یادگیری انگلیسی را به شما نشان می‌دهد. در این روش نمی‌توانید نحوه‌ی کار را تغییر دهید، اما می‌توانید فایل‌های صوتی آموزش زبان انگلیسی را به صورت MP3 ذخیره کنید. روش آخر «روش پویا» (Dynamic Mode) است که در این روش، نرم‌افزار شبیه به آموزگار زبان انگلیسی، وضعیت شما را بعد از هر تمرین می‌سنجد و با توجه به نیازهایتان اهداف بعدی آموزشی را انتخاب می‌کند. یکی از خصوصیات منـحصربه‌فرد نرم‌افزار تل می مور بهره‌گیـری از آخریـن و پیشرفته‌ترین تکنیک‌های تشخیص صدا است. همچنین این نرم‌افزار برای چندمین سال پیاپی، در وب‌سایت نقد نرم‌افزاری دنیا Top Ten Reviews در رتبه‌ی اول جای گرفت و مدال طلای برترین نرم‌افزار آموزش زبان دنیا را به خود اختصاص داد.

Tell me more و برخی ویژگی‌هایش

آیا به درد من هم می‌خورد؟

در اینکه امروزه آشنایی با زبان انگلیسی به یکی از مهارت‌های پایه‌ای هر فرد تبدیل شده شکی نیست؛ اما بهتر است قبل از انتخاب نرم‌افزار زبان موردنظرمان هم به سطح آموزشی خودمان آگاه باشیم و هم به قابلیت‌ها و مشخصات نرم‌افزار آموزشی که قصد تهیه‌اش را داریم. درست است که Tell me more زبان‌آموز را در ده سطح همراهی می‌کند؛ اما به معنی آن نیست که برای همه مناسب است. کلیه‌ی آموزش‌ها در این نرم‌افزار به زبان انگلیسی ارائه می‌شود. این نه یک ویژگی خوب است و نه یک ویژگی بد. بیشتر بستگی به آن دارد که طرفدار کدام شیوه‌ی آموزشی زبان هستید. درست مثل کلاس‌های آموزش زبان که در برخی استفاده از کلمات زبان فارسی قدغن و در برخی دیگر جایز است. کسانی که تاکنون از آموزش زبان انگلیسی دور بوده‌اند و می‌خواهند از پایه شروع کنند، کار با این نرم‌افزار برایشان سخت، حوصله‌بر و حتی نیازمند آموزش است. به‌هر حال نمی‌توان گفت این نرم‌افزار به دردشان نمی‌خورد؛ اما شاید بهتر باشد این افراد انرژی‌‌شان را به جای سروکله‌زدن با بخش‌های مختلف این نرم‌افزار، برای آموزش با نرم‌افزار دیگری صرف کنند که کاملا از پایه شروع می‌کند. اما اگر شما زبان‌آموزی باشید که قصد تقویت زبان خود را دارید، به ترجمه‌ی فارسی وابسته نیستید و تمرکزتان بیشتر از هر مهارتی بر ادای درست کلمات و پیداکردن یک لهجه‌ی بومی (Native) است، Tell me more می‌تواند برایتان بسیار سودمند باشد.

۴

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Get English Gold کندوسافت

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Get English Gold کندوسافت

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Get English Gold کندوسافت

بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی کدامند؟

۵ محصول برتر آموزش زبان انگلیسی

ویژگی های این محصول

 • زبان:فارسی
 • گروه سنی:تمامی سنین
 • نوع دیسک:DVD
 • تعداد دیسک:۸

 

معرفی

مجموعه GET ENGLISH نسخه GOLD که توسط کندوسافت به بازار عرضه می شود، حاصل سالها تلاش موسسه زبان پرتو دانش می باشد که در قالب یک بسته آموزشی از سطح مبتدی تا پیشرفته به حضور علاقه مندان به فراگیری زبان معرفی می گردد. مجموعه نرم افزاری GET ENGLISH نسخه GOLD، دارای قابلیت تعیین سطح نرم افزاری و اینترنتی می باشد. این نرم افزار تلفظ صحیح را با امکان مقایسه گفتار به شما آموزش می دهد. ایجاد فضای تعاملی با نرم افزار به صورت مجازی و هوشمند کار با این محیط را برای شما جذاب و کارآمد نموده است. امکان مکالمه هوشمند با نرم افزار و مقایسه گفتار از دیگر امکانات این مجموعه است. همچنین در این بسته، شما امکان مشاهده روند فعالیت و پیشرفت هر کاربر به همراه رسم نمودار پیشرفت را دارا می باشید. شما می توانید از خدمات آموزش مجازی و شرکت در کلوپ ها و انجمن های آموزش مجازی در این مجموعه بهره ببرید. از دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان به این موارد اشاره کرد: امکان تعریف کاربر به تعداد نامحدود و ذخیره سازی شخصی نرم افزار، امکان تشخیص پاسخ صحیح تمرینات به صورت اتوماتیک و نمایش پاسخهای صحیح، آموزش جامع مکالمات پر کاربرد – تمرینات مختلف در هر بخش- بخش های تخصصی ویژه مشاغل و حرفه های شغلی. این نرم افزار شامل آزمونهای طبقه بندی شده در هر بخش می باشد و امکان استفاده از استاد راهنما در هر بخش به صورت نرم افزاری و مجازی برای کاربر مهیا است. بالغ بر ۱۰۰ ساعت فیلم آموزشی و بهره گیری از کلاسهای تشریحی فیلم برداری شده توسط استاد در این نرم افزار وجود دارد و حدود ۴۰ گیگ ابزار نرم افزاری جهت آموزش جامع ۴ مهارت زبانی در اختیار شما می باشد. از دیگر قابلیت های نرم افزار، تقسیم بندی دقیق نرم افزار و امکانات بی نظیر شامل : متد آموزشی تلفیقی و کاملا متفاوت با بهره گیری از جدیدترین متدهای آموزشی- دیکشنری-آموزش جامع تلفظ، حدود ۴۰۰ عنوان داستان سطح بندی شده-آموزش جامع گرامر-فیلمهای مکمل آموزشی- ۵۰۴ واژه- آموزش جامع لغات می باشد. ویژگی مهم دیگر این مجموعه امکان شرکت در کلاسهای حضوری رفع اشکال و شرکت در آزمون پایان دوره اخذ مدرک رسمی می باشد. این بسته آموزشی شامل ۱۸ دی وی دی و یک کتاب می باشد و امکان شرکت در همایش حضوری و رفع اشکال در محیط آموزشگاه برای کاربران گرامی مهیا می باشد.

۵

کتاب صوتی آموزش انگلیسی در خودرو نسخه ۳ سی دی انتشارات زبانزد

کتاب صوتی آموزش انگلیسی در خودرو نسخه 3 سی دی انتشارات زبانزد

کتاب صوتی آموزش انگلیسی در خودرو نسخه ۳ سی دی انتشارات زبانزد

بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی کدامند؟

۵ محصول برتر آموزش زبان انگلیسی

 

ویژگی های این محصول

زبان:انگلیسی

گروه سنی:خردسال، کودک و نوجوان، بزرگسال، تمامی سنین

نوع دیسک:CD

تعداد دیسک:۳

زبان زیرنویس:انگلیسی

 

 

نقاط قوت

یادگیری آسان انگلیسی به صورت اتفاقی تنها با شنیدن بدون نیاز به تمرکز
بسیار سودمند برای آموزش انگلیسی به کودکان
بسیار سودمند برای آموزش انگلیسی به نابینایان
کاملاً خودآموز

آیا علاوه بر پکیج های آموزش زبان منابع دیگری هم وجود دارد؟

بدون شک با پیدایش تکنولوژی منابع آموزش زبان انگلیسی نیز رو به افزایش است. یکی از روش های رایج در یادگیری آموزش زبان انگلیسی که روز به روز بر تعداد داوطلبانه آن افزوده می شود استفاده از کلاسهای آنلاین آموزش زبان انگلیسی است. یکی از ویژگی های منحصر به فرد دوره های آنلاین آموزش انگلیسی این است که می ‌توانید کلاس خود را در هر ساعتی که مد نظر دارید به صورت کاملا زنده و تعاملی با استاد خود برگزار نشد. از جمله ویژگی های دیگر این نوع کلاس ها امکان ضبط شدن جلسات و دسترسی به استاد خارج از کلاس به صورت ۲۴ ساعته می باشد. گروه آموزشی آنلاین برگزارکننده دوره های آنلاین زبان انگلیسی این امکان را به همه علاقه مندان به زبان انگلیسی می ‌دهد تابا توجه به شرایط و زمان بتوانند پس از تعیین سطح کلاس خودرو به صورت آنلاین شروع کنند.

فرم مشاوره دوره های آنلاین

  نام و نام خانوادگی
  آدرس ایمیل
  شماره موبایل:
  توضیحات  ارسال یک نظر