آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

ثبت نام آزمون EPT

ثبت نام آزمون EPT: ثبت نام آزمون زبان انگلیسی دانشگاه آزاد Ept از چهارشنبه ۲۲ مهرماه آغاز شد و تا پایان روز سه شنبه ۲۸ مهر ماه ادامه دارد. به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر مجتبی علوی فاضل – رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با اعلام این خبر گفت: ثبت نام آزمون Ept از امروز چهارشنبه ۲۲ مهر ماه آغاز شده است. وی افزود: داوطلبان تا پایان روز سه شنبه ۲۸ مهر ماه فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند. رئیس مرکز سنجش و پذیرش افزود: این آزمون در روز جمعه ۸ آبان ۹۴ به طور همزمان در شهرهای تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان و اهواز برگزار خواهد شد. علوی فاضل خاطرنشان کرد: داوطلبان جهت ثبت نام می توانند به سامانه English.iau.ac.ir قسمت آزمون های استاندارد زبان انگلیسی مراجعه و نسبت به این امر  اقدام کنند.

************

ثبت نام آزمون EPT

شروع ثبت نام ۲۲ مهر ۱۳۹۴ پایان ثبت نام ۲۸ مهر ۱۳۹۴
شروع دریافت کارت ۰۶ آبان ۱۳۹۴ پایان دریافت کارت ۰۸ آبان ۱۳۹۴
اعلام نتیجه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ هزینه آزمون ۶۰۰,۰۰۰ ریال
دیگران خوانده اند
واژگان مربوط به آب و هوا
  نکان مهم در خصوص آزمون EPT: ۱- ثبت نام شما زمانی قطعی و تکمیل خواهد شد که پرداخت مالی صورت گرفته و تائید نهایی پرداخت انجام شده باشد ۲- در وارد کردن اطلاعات خود دقت لازم را داشته باشید، این مرکز هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات نادرست مندرج شما بر عهده نخواهد داشت. ۳- چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در سایت با مشخصات فردی شما وجود داشته باشد، از حضور شما در جلسه آزمون ممانعت به عمل می آید. ۴- در زمان حضور در جلسه آزمون ارائه کارت شناسایی معتبر مطابق با اطلاعات مندرج در سایت الزامی است. ۵- شروع آزمون ساعت ۹ صبح خواهد بود و درب حوزه امتحانی ۳۰ دقیقه قبل از زمان شروع آزمون بسته خواهد شد، لذا به داوطلبان اکیدا توصیه می شود یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل حوزه امتحانی حاضر باشند. ۶- مدت امتحان ۱۴۰ دقیقه و سوالات به صورت تستی است و نمره منفی ندارد. ۷- همراه داشتن هر گونه وسایل الکترونیکی در جلسه آزمون ممنوع است و با متخلف برخورد قانونی خواهد شد.
دیگران خوانده اند
ثبت نام دوره آمادگی آزمون EPT
sep دوره های آنلاین آمادگی EPT: دوره های آنلاین آمادگی زبان دکترا برای داوطلبانی طراحی شده است که قصد اخذ یکی از مدارک زبان جهت ورود به دوره دکتری را دارند. در این دوره ها علاوه بر ارائه مطالب، تست ها و نمونه های مشابه در آزمون های قبلی مورد بررسی قرار گرفته تا داوطلبان آمادگی بیشتری در آزمون داشته باشند. تقویت مهارت های درک مطلب، گرامر و واژگان از جمله مطالبی است که در این کلاس ها تدریس می گردد. چگونه ثبت نام کنم؟
  • برنامه اسکایپ را روی کامپیوتر خود نصب کنید. (آموزش نصب و دانلود اسکایپ)
  • برای خود اکانت اسکایپ (یوزر/پسورد) ایجاد کنید. (آموزش ساختن اکانت اسکایپ)
  • پر کردن فرم ثبت نام
  • پرداخت شهریه
جهت ثبت نام و مشاوره، ابتدا با مشاورین ما در محیط اسکایپ گفتگو کنید یا با شماره ۰۹۳۵۵۳۰۳۱۵۳ تماس بگیرید.

RegCB

   ]]>