آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

ثبت نام آزمونMSRT خرداد ۹۶

ثبت نام آزمونMSRT خرداد ۹۶ به اطلاع کلیه داوطلبانی که قصد شرکت در آزمونMSRT خرداد ماه ۹۶ را دارند می رساند، ثبت نام این آزمون از تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد و داوطلبان مدت ده روز فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به وب سایت آزمون به ادرس http://msrt-exam.saorg.ir/  و ایجاد پروفایل کاربری ثبت نام نمایند. داوطلبان گرامی توجه داشته باشند چهارشنبه ۲۰/۲/۱۳۹۶ حوزه های برگزاری دارای ظرفیت بوده و بعد از تکمیل ظرفیت هر حوزه تا قبل از تاریخ پایان ثبت نام حوزه فوق در لیست ثبت نام بسته و صفر خواهد شد.   آزمون خرداد ماه MSRT در تاریخ ۹۶/۰۳/۰۵ در حوزه های مشخص شده برگزار خواهد شد و نتایج آزمون در تاریخ ۹۶/۰۳/۱۳ از ساعت ۱۰ صبح بر روی وب سایت آزمون قابل مشاهده است. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات آزمون و تقویم برگزاری اینجا کلیک کنید.  

دیگران خوانده اند
نکات مهم پیش از شرکت در آزمون آیلتس

مختصری درباره آزمون MSRT

این آزمون از سه قسمت تشکیل شده است:

۱٫Listening Comprehension : شامل ۳۰تست می باشد.

در این قسمت از مکالمات کوتاه (Short Conversation) سوال داده می شود که دو نفر یک مکالمه کوتاه انجام داده و آنگاه سوال پرسیده می شود.باید توجه نمود جهت پاسخگویی به سوالات این بخش بایستی روی صحبتهای نفر دوم بیشتر توجه کرد. زمان ۱۵ دقیقه.

۲٫ Structure and Written Expression: این قسمت از ۳۰ تست تشکیل شده است که ۱۵ مورد آن مربوط به Structureو ۱۵ تست دیگر مربوط به Written Expression می باشد زمان ۲۰ دقیقه.

جهت کسب نمره بالای ۵۰ این قسمت نقش کلیدی دارد.

۳٫Reading Comprehension :  از ۴۰ تست تشکیل شده که معمولا شامل ۴ متن جداگانه است  زمان ۴۵ دقیقه.

برای قبولی در آزمون زبان دکترا یا همان  MSRT باید توانایی خود را در چهار مهارت تقویت کنید :

دیگران خوانده اند
برنامه آزمون MSRT در سال ۹۷

Structure, listening, reading, vocabulary

که تعداد سوالات در این مهارتها هر کدام به صورت مجزا به شرح ذیل است:

۳۰: Structure

Listening:30

vocabulary and Reading: 40

TOTAL:100

این آزمون نفره منفی ندارد و زبان آموزان در صورتی که بار اول از این آزمون رد شوند در مرحله بعدی اجازه شرکت ندارند.نمره قبولی در آزمون ۵۰ به بالا است که البته در مواردی بسته به دانشگاه مورد نظر متغیر است و از ۴۵ تا ۷۵ تغییر می کند.

 

دوره های آنلاین MSRT

دوره های آنلاین آمادگی آزمون MSRT باهدف ایجاد آمادگی داوطلبان جهت شرکت در این آزمون طراحی شده و سرفصل های آن کاملا منطبق با آزمون فوق می باشد. جهت مشاوره،  ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.  

]]>

ارسال یک نظر