آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

ثبت نام کلاس های آنلاین آیلتس زمستان ۹۷

ثبت نام کلاس های آنلاین آیلتس زمستان ۹۷

با شرایط استثنایی

[caption id="attachment_5069" align="aligncenter" width="512"]دوره آنلاین آیلتس دوره آنلاین آیلتس[/caption]
 

برگزاری دوره آمادگی آنلاین آیلتس با شرایط زیر:

 

[fa code=pencil size=lg custom_color=1 color=#81d742 bg_color=#fff border_color=#fcfcfc /] تعداد ترم ها: ۶ ترم (هر ترم ۱۵ جلسه ۶۰ دقیقه ای)

[fa code=pencil size=lg custom_color=1 color=#81d742 bg_color=#fff border_color=#fcfcfc /] محیط برگزاری: اسکایپ

[fa code=pencil size=lg custom_color=1 color=#81d742 bg_color=#fff border_color=#fcfcfc /] نوع کلاس: خصوصی آنلاین

[fa code=pencil size=lg custom_color=1 color=#81d742 bg_color=#fff border_color=#fcfcfc /] نحوه ثبت نام: از اینجا ثبت نام کنید

[fa code=pencil size=lg custom_color=1 color=#81d742 bg_color=#fff border_color=#fcfcfc /] شهریه: ۳۰۰ هزار تومان

[caption id="attachment_5076" align="aligncenter" width="562"]Online Class Online Class[/caption]
 

پس از شرکت در دوره آمادگی آزمون آیلتس چه بدست خواهید آورد؟

– خواندن و تحلیل مواد آموزشی آکادمیک و در نتیجه ارتقا مهارت reading. – مهارت های listening مورد نیاز برای آزمون. – مهارت هایی که برای پاسخ به سوالات reading و listening نیاز است. – گرامر و لغات صحیح برای writing اکادمیک. – آگاهی از اشتباهات رایج IELTS و جلوگیری از آنان. – دستیابی به نمره ۶ تا ۹ با توجه به امتیاز مورد نیاز شما. – یادگیری عبارات مفید و استراتژی های ارتباطی برای سرعت بخشیدن به speaking. – دسترسی به مواد آموزشی بصورت آنلاین برای تمرینات خارج از کلاس. – اطلاع از مهارت های مورد نیاز در هر بخش از آزمون IELTS – ارتقا سریع مهارت های Reading, Speaking, Writing و Listening – اطلاع از نقاط قوت و ضعف خود در بخش هایی که نیاز به تمرکز بیشتری دارند. – ارتقا سطح زبانی و اعتماد به نفس برای استفاده از دانش زبانی خود. – یادگیری تکنیک های موثر در آزمون .

دوره آمادگی آیلتس چیست؟

دوره آمادگی آیلتس ویژه داوطلبان شرکت در آزمون های جنرال و آکادمیک آیلتس به شما کمک می کند تا مهارت های اصلی در آزمون آیلتس را تقویت کرده و اعتماد به نفس لازم را جهت اخذ نمره مطلوب بدست آورید. در این دوره ها با تمرکز بر روی چهار بخش اصلی آزمون، یعنی بخش شنیداری (Listening) ، بخش درک مطلب (Reading) ، بخش نوشتاری (Writing) و مصاحبه شفاهی (speaking) به شما می آموزیم که چگونه به بهترین نمره ممکن برسید. توجه داشته باشید که علاوه بر مهارت های اصلی آزمون، مواردی نظیر گرامر، واژگان، املای واژگان و … نیز تاثیر بسزایی در گرفتن نمره بالا دارد. در نتیجه با در نظر گرفتن تمام جوانب، شما را به نمره دلخواه خواهیم رساند.

 
دیگران خوانده اند
آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران

دوره آیلتس شامل چند ترم است؟

دوره آمادگی آیلتس شامل ۶ ترم است که هر ترم شامل ۱۵ ساعت (۱۵ جلسه یکساعته، یا ۱۰ جلسه ۹۰ دقیقه ای)

  [quote photo=’https://ieltsgo.ir/wp-content/uploads/2019/01/Management_Flexible-hours-920×500-700×500-150×150.jpg’ author=’IELTS ONLINE CLASSES’]کلاس خود را با توجه به شرایط کاری خود انتخاب کنید. بصورت ۲ روز در هفته، ۳ روز در هفته، یا هر روز!! تعداد جلسات و ساعات کلاس با انتخاب شما تنظیم می شود.[/quote]  

چه منابعی در دوره آیلتس تدریس می شود؟

مجموعه کتاب‌های Complete Ielts که دارای سه زیر عنوان می‌باشد، برای افرادی است که قصد دارند نمره‌های مشخصی را در آزمون آیلتس کسب نمایند. کتاب Complete Ielts Bands 4-5 برای افرادی است که قصد دارند نمره ای بین ۴ تا ۵ در آزمون آیلتس کسب نمایند. کتاب Complete Ielts Bands 5-6.5 برای افرادی است که قصد دارند نمره ای بین ۵ تا ۶٫۵ در آزمون آیلتس کسب نمایند. کتاب Complete Ielts Bands 6.5-7.5 برای افرادی است که قصد دارند نمره ای بین ۶٫۵ تا ۷٫۵ در آزمون آیلتس کسب نمایند. در واقع این کتاب که توسط نویسندگانی از دانشگاه کمبریج تدوین و تألیف شده است، یکی از به‌روزترین منابع آموزش کلاسی آزمون آیلتس است که تمامی ۴ مهارت مورد نیاز این آزمون را مورد بررسی، تمرین و آموزش قرار می‌دهد. همچنین سرتاسر کتاب پر است از تمریناتی که به زبان‌آموزان اجازه می‌دهد میزان تسلط و آمادگی خود را برای آزمون بسنجند.

نکات کلیدی این کتاب به شرح زیر می‌باشند:

– مجموعه Writing کامل که تمامی مهارت‌های نوشتاری مورد نیاز برای این بخش آزمون را به زبان‌آموز آموزش می‌دهد.

– بخش منابع زبان که نکات گرامری و لغات بسیاری را به همراه مثال توضیح می‌دهد.

– بخش‌های جمع‌بندی و مرور که در پایان هر دو فصل آورده شده و به مرور لغات و نکات گرامری دروس گذشته و همچنین سنجش میزان پیشرفت زبان‌آموزان می‌پردازد.

– مجموعه Speaking کامل که تمامی مهارت‌ها و نکات لازم برای این بخش از آزمون را مورد تمرین و آموزش قرار می‌دهد.

– نمونه آزمون جامع آیلتس که در انتهای کتاب قرار داده شده است.

به همراه هر کدام از کتاب‌های Complete Ielts یک عدد CD هم وجود دارد که مطالب آموزشی اضافه‌تری نسبت به کتاب در آن وجود دارد.

[caption id="attachment_5074" align="aligncenter" width="640"]Complete-IELTS-Books Complete-IELTS-Books[/caption]
دیگران خوانده اند
نکته های کلیدی در ریدینگ آیلتس
   

شهریه دوره آمادگی آیلتس چقدر است؟

شهریه هردوره ۳۰۰ هزار تومان می باشد.

[caption id="attachment_5075" align="aligncenter" width="226"]guarantee guarantee[/caption]
 

هر ترم چند ماه طول می کشد؟

هر ترم حدودا یک ماه و نیم طول می کشد. (البته با پیش فرض سه روز در هفته و هر جلسه یکساعت!)

 

چگونه پیشرفت داوطلبان کنترل می شود؟

علاوه بر کنترل پیشرفت شما در هر جلسه، آزمون پایانی در هر ترم به همراه گزارش کامل از مهارت های زبانی شما نشان دهنده میزان پیشرفت داوطلبان در هر بخش خواهد بود.

[caption id="attachment_5073" align="aligncenter" width="300"]ielts-success ielts-success[/caption]

چگونه باید ثبت نام کنم؟

 
[caption id="attachment_4234" align="aligncenter" width="215"]ثبت نام ثبت نام[/caption]
   

کلمات کلیدی: دوره مجازی آیلتس – دوره های آمادگی آیلتس تهران – کلاس آیلتس –  کلاس خصوصی آیلتس – کلاس خوب آیلتس – دوره رایتینگ آیلتس – کلاس اسپیکینگ ایلتس – کلاس آیلتس جنرال – کلاس آیلتس آکادمیک – کلاس آیلتس انقلاب – کلاس آیلتس فشرده – کلاس آیلتس در تهران – کلاس آیلتس در غرب تهران- کلاس آیلتس در شمال تهران- کلاس آیلتس در جنوب تهران- کلاس آیلتس در شرق تهران – کلاس آیلتس درمرکز تهران – کلاس ایلتس در اصفهان – کلاس آیلتس در تبریز – کلاس آیلتس در مشهد – کلاس آیلتس در شیراز – کلاس آیلتس در یزد – کلاس آیلتس در رشت – کلاس آیلتس در کرج – کلاس های آیلتس در کرمانشاه – کلاس آیلتس در گرگان – کلاس آیلتس در قزوین – کلاس آیلتس در بابل – کلاس آیلتس در سنندج – کلاس آیلتس در اهواز – کلاس آیلتس در بوشهر – کلاس آیلتس در بندرعباس – کلاس آیلتس در قم – کلاس آیلتس در دزفول – کلاس آیلتس در کرمان – کلاس آیلتس در ساری- کلاس آیلتس در سعادت آباد – بهترین کلاس آیلتس – کلاس آیلتس در شهرک غرب – کلاس آیلتس درشهریار – کلاس آیلتس دراسلامشهر- کلاس آیلتس در شهرری- کلاس آیلتس در ورامین – کلاس آیلتس درگیلان – کلاس آیلتس در لاهیجان – کلاس آیلتس درمازندران – کلاس آیلتس در شهرکرد – کلاس آیلتس در یاسوج – کلاس آیلتس در زاهدان – کلاس آیلتس در ایلام – کلاس آیلتس در همدان – کلاس آیلتس در سمنان – کلاس تضمینی آیلتس – کلاس فشرده آیلتس – کلاس ریدینگ آیلتس – کلاس لیسنینگ آیلتس – قیمت کلاس خصوصی آیلتس

]]>

ارسال یک نظر