آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

best sources of grammar

دانلود بهترین منابع گرامر آیلتس

دانلود بهترین منابع گرامر آیلتس

 

یکی از مواردی که داوطلبان آیلتس به آن احتیاج دارند تا بتوانند مهارت های زبانی خود را بهبود  بخشند بحث گرامر است. شاید شما هم بدنبال کتاب خاصی به عنوان منابع گرامر آیلتس باشید. در این مقاله می خواهیم به بررسی بهترین منابع گرامر آیلتس بپردازیم.

عناوین این مقاله:

 

نقش گرامر در آزمون آیلتس

چگونه مطالب گرامری را تمرین کنیم؟

کدام کتاب ها بهترین منابع گرامر آیلتس هستند؟

دانلود بهترین منابع گرامر آیلتس

نقش گرامر در آزمون آیلتس:

از قسمت ریدینگ و لیسنینگ که بگذریم، گرامر در بخش speaking  و writing نقش پر رنگی به خود می گیرد. دلیل این امر هم  این است که شما به عنوان داوطلب آزمون آیلتس باید در قالب گفتار یا نوشتار، مهارت گرامری خود را به نمایش بگذارید. اگر به جدول نمره دهی Speaking  و Writing  آیلتس نگاهی بیندازید ، می بینید که در رایتینگ ۴ عامل بسیار مهم نقش اساسی دارد که یکی از آنها گرامر است و به همین ترتیب گرامر به عنوان یکی از چهار عامل نمره دهی  Speaking  نیز نقش دارد.

دانلود بهترین منابع گرامر آیلتس

دانلود بهترین منابع گرامر آیلتس

همانطور که ملاحظه می کنید در هریک از جداول فوق تعریف از مهارت گرامری شما شده است که اگر می خواهید به آن برسید باید مهارت لازم را در آن بدست آورید. برای مثال: به نمره دقت کنید. طبق تعریف شما باید بتوانید از ساختارهای پیچیده گرامری بطور گسترده استفاده کنید. جملات بدون اشتباه تولید کنید. کنترل خوبی رو نکات گرامری و علائم نگارشی داشته باشید. اما چطور باید به این مهارت ها برسیم؟

به هرترتیب یک چهارم نمره شما در دست گرامر است، پس بهتر است دست به کار شوید و نکات گرامری را بیاموزید.

چگونه مطالب گرامری را تمرین کنیم؟

وجود منبع خوب اولین گام برای شروع و تمرین آن است. یک منبع گرامری خوب باید کلیه نکات مهم گرامری را در بر بگیرد و متناسب با سطح و دانش شما باشد. همچنین یک منبع خوب گرامر باید موارد را در قالب مثال های متنوع بیان کند تا زبان آموز بتواند درک خوبی از آن حاصل کند. معمولا تمرین های بعد از هر درس به داوطلبان کمک می کند تا درک بهتری نسبت به موضوع داشته باشند.

کدام کتاب ها بهترین منابع گرامر آیلتس هستند؟

 

Practical English Usage

کتاب Practical English Usage یکی از رایج ترین منابع گرامری است که به تمام مدرسان، مربیان تربیت معلم و زبان آموزان سطح پیشرفته پیشنهاد می شود.
در ویرایش جدید مطالب در دو بخش لغت و گرامر ارائه شده است.

بخش اول با ۲۸ درس به تمام نکات گرامری که برای زبان آموزان مشکل ساز است، می پردازد.    بخش دوم این کتاب به مشکلات لغوی می پردازد و مطالب زیر را پوشش می دهد:
🔵  قوانین واژه سازی
🔵  قوانین املایی و spelling
🔵  آموزش بیش از ۲۵۰ واژه ای که جزء اشتباهات رایج زبان آموزان است.

تمرکز اصلی این کتاب بر روی نکات مهم و کاربردی زبان انگلیسی است و به بیان تفاوت بین مفاهیم مشکل سازی که همیشه با هم اشتباه گرفته می شوند می پردازد. از جمله ویژگی های منحصر بفرد این کتاب می توان به این موارد اشاره کرد:
✔️ توضیحات ساده و قابل فهم
✔️ مثال های واقعی و کاربردی
✔️ نکات جدید در مورد تغییرات انگلیسی امروزه
✔️ ارائه تفاوت بین انگلیسی امریکایی و بریتانیایی
✔️ارائه لیستی از اشتباهات رایج زبان آموزان

کتاب حاضر ترکیبی از یک کتاب گرامر جامع، کتاب واژگان و املاء و کتاب اشتباهات رایج است.  مدرسین زبان انگلیسی می توانند از این کتاب به عنوان مرجعی کامل برای تدریس زبان انگلیسی استفاده کنند و زبان آموزانی که برای آزمون های بین المللی از جمله IELTS,TOEFL, FCE,CAE,CPE آماده می شوند می توانند از نکات کلیدی و کاربردی این کتاب برای افزایش نمره پایانی خود در هر چهار مهارت اصلی(Reading, Writing, Listening, Speaking) استفاده کنند. کتابی که هیچ زبان آموزی نباید آن را از دست بدهد.

 

 کتاب Practical English Usage

کتاب Practical English Usage

 

دانلود

دانلود

Grammar for IELTS

امروزه مبحث مهارت دستور زبان بسیار گسترده و حائز اهمیت است.از این حیث میتوان خاطرنشان کرد که داوطلبان و علاقه مندان برای شرکت در آزمونIELTSباید دستورزبان را کامل بدانند و جدی بگیرند زیرا دستورزبان،واژگان و تلفظ زیر مجموعه ی تمام چهار مهارت اصلی زبان شیرین انگلیسی است.این کتاب نکات بسیار بارز و مباحث جز به جز دستور زبان را کاملأ توضیح داده است که برای موفقیت در آزمون ایلتس هر داوطلبی باید بداند و تمرین کند.

🔸 از ویژگی های بارز این کتاب میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

۱:تقسیم بندی و دسته بندی مباحث دستورزبان در فصل های تعیین شده ی این کتاب.
۲:ارائه ی نکات مهم و ریز در متون
۳:ارائه ی لوح فشرده برای تقویت مهارت شنیداری همگام با مباحث دستورزبان.
۴:ارائه ی توضیحات کامل و مفید در انتهای هر درس.
۵:ارائه ی لیست اصطلاحات دستوری همراه با توضیحات مرتبط.

 

Grammar for ielts

Grammar for ielts

 

دانلود

دانلود

Understanding and Using English Grammar

کتاب آموزش گرامر  Understanding and Using English Grammar  تالیف Betty S Azar, Stacy A. Hagen یکی از منابع بسیار رایج و معتبر جهت تقویت مهارت گرامر مناسب برای زبان آموزان، دانشجویان و داوطلبان شرکت در آزمون های زبان انگلیسی است. این کتاب شامل بیست فصل می باشد و علاوه بر ارائه مطالب گرامری شامل تمرین های متعددی در موضوعات مختلف گرامر انگلیسی است. موضوعاتی نظیر: زمان ها، اسم ها، حرف تعریف معین و نامعین، افعال modal، معلوم و مجهول، جمله واره های اسمی، وصفی و قیدی، gerund , infinitives ، انواع حروف ربط، جملات شرطی و … را در بخش محتوای کتاب می توانید مشاهده نمایید. به علاوه، چند بخش مکمل در انتهای فصل های اصلی گنجانده شده است. این کتاب هم به عنوان منبع درسی آکادمیک و هم بصورت خودخوان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

Undrestanding and Using English Grammar

Undrestanding and Using English Grammar

 

دانلود

دانلود

English Grammar In Use

یادگیری گرامر زبان انگلیسی به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین مواردی است که مدرسان زبان انگلیسی و زبان آموزان حتماً باید به آن آگاه باشند. همان‌طور که می‌دانید داشتن دایره لغات وسیع به‌تنهایی برای بهبود مهارت‌های زبانی کافی نیست. یکی از ابزارهای قدرتمند برای اینکه بتوانید چهار مهارت زبانی نوشتن، خواندن، صحبت کردن و شنیدن را تقویت کنید، یادگیری گرامر زبان انگلیسی است.

مطالعه و یادگیری گرامر زبان انگلیسی همیشه برای زبان آموزان سخت و دشوار است اما طرح دروس کتاب گرامر این یوز، این امکان را برای زبان آموزان ایجاد کرده تا بامطالعه درس به درس کلیه مباحث تخصصی و ارزیابی نهایی موجود در هر یک بخش‌ها، بتوانند به‌راحتی مباحث گرامری را مطالعه و یاد بگیرند.

این کتاب به‌عنوان یکی از پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین منابع مطالعه گرامر برای سطح Intermediate  محسوب می‌شود که می‌توان از آن به‌عنوان یک کتاب کمکی در کلاس‌های درس هم استفاده کرد. چراکه بیشتر آموزشگاه‌ها و مدارس زبان معتبر در سراسر کشور برای آموزش زبان انگلیسی و به خصوص تدریس گرامر به زبان آموزان خود از این کتاب استفاده می‌کنند.

درباره مجموعه Grammar in Use ، بهترین کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی
مجموعه Grammar in Use نوشته Raymond Murphy، کتابی است که به‌صورت کاملاً تخصصی روی تقویت مهارت گرامری زبان آموزان تمرکز دارد. این کتاب با برخورداری از بخش های متفاوت و کاربردی، مجموعه کاملی برای آن دسته از افرادی است که قصد آمادگی برای شرکت در آزمون های تافل و آیتلس را دارند.

ویژگی‌های ویرایش پنجم کتاب Grammar in Use

از  عوامل مهم و تأثیرگذاری که در چاپ جدید این کتاب به چشم می‌آید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

طراحی مدرن و جذاب صفحات

تغییر رویه تمرین‌های کتاب برای کاهش میزان نگارش و افزایش تمرکز بر نکات گرامری

به‌روزرسانی جملات و تمرین‌ها برای نشان دادن تغییر سبک زندگی، تکنولوژی و کاربردهای زبانی

 Grammar in Use

Grammar in Use

 

دانلود

دانلود

Oxford Practice Grammar

سری کتاب های Oxford Practice Grammar یکی از مطرح ترین منابع آموزشی برای یادگیری و تقویت گرامر زبان انگلیسی است که در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته دستور زبان مورد برای کسب آمادگی در آزمون های بین المللی نظیر KET, PET,FEC,CAE,CPE, TOEFL, IELTS آموزش می دهد. این سری از کتاب ها شامل تمرین های فراوان گرامری برای افزایش مهارت و اعتماد به نفس می باشد. هر درس با توضیح کوتاهی از گرامر آغاز می شود و در ادامه با توجه به توضیحات ارائه شده تمرین هایی در اختیار زبان آموز قرار خواهد گرفت. در پایان کتاب نیز پاسخ تمارین ارائه می شود. به همراه هر سطح یک CD نرم افزار دربردارنده تمارین بیشتر در اختیار زبان آموز قرار می گیرد. – سطح Advanced کتاب Oxford Practice Grammar گرامر لازم برای شرکت در آزمون CAE, CPE, TOEFL, IELTS را در اختیار زبان آموز قرار می دهد.

oxford practice grammar

oxford practice grammar

 

 

دانلود

دانلود

دانلود بهترین منابع آیلتس

ارسال یک نظر