آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

دانلود دیکشنری اشتباهات رایج لانگمن

دانلود دیکشنری اشتباهات رایج لانگمن

دانلود دیکشنری اشتباهات رایج لانگمن

 

Longman Dictionary Of Common Errors

دانلود دیکشنری اشتباهات رایج لانگمن

دانلود دیکشنری اشتباهات رایج لانگمن

گاها برخورد کرده اید که نمی دانید که یک کلمه را به چه ترتیب در جمله به کار ببرید و آیا به مار بردن آن در این جمله صحیح است یا نه در این کتاب به برخی کلمات که معمولا ما در روزمره به مار می بریم و در تبدیل عامیانه به انگلیسی دچار مشکل می شویم اشاره شده است. در واقع این کتاب اشتباهات رایج کاربرد برخی از کلمات انگلیسی در جملات را مورد برسی می کند  و این کلمات را بصورت نادرست و غیر صحیح  و کاربرد صحیح آن را همراه با مثال های زیادی  نشان می دهد کلمات نیز بصورت طبقه بندی شده براساس حروف الفبا آورده شده است .

اگر در این مسیر، منابع آموزشی اشتباهی را انتخاب کرده باشید، می‌تواند منجر به حک شدن یک سری از اشتباهات در ذهنتان شود. پس لازم است هر چند وقت یکبار، دانش خود را مورد آزمایش قرار داده تا از صحت آن ها اطمینان حاصل کنید.

علاوه بر این، ممکن است لغاتی که می‌آموزید شبیه به هم باشند و در هنگام استفاده از آن ها، با هم اشتباهشان بگیرید. مشکل دیگر می‌تواندغلط املایی باشد یا حتی اشتباه در تلفظ لغات باشد.

یک مشکل دیگر که اکثر فارسی زبانان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند این است که گاها هنگام تبدیل جملات فارسی به انگلیسی، عینا آن را از فارسی به انگلیسی تبدیل می‌کنند که کاملا اشتباه است.

چرا بررسی اشتباهات رایج در انگلیسی مهم است؟

در زبان مادری هم پیش می‌آید که در استفاده از کلمات یا فعل مناسب دچار اشتباه می‌شویم. این امر گاهی در گفتار و نوشتار انگلیسی زبان (نیتیو) هم دیده می‌شود. در مورد ما فارسی زبانان، این موارد بعضی اوقات از ثبت غلط یک ساختار در ذهن ناشی می‌شود و گاهی هم از ترجمه‌ی کلمه به کلمه‌ی فارسی به انگلیسی.
در مسیر زبان آموزی، یادگیری همه کلمات و همه نکات دستوری تقریبا کاری غیر ممکن است. پس باید تمرکزمان را بر روی یادگیری موضوعات مهم بگذاریم. یادگیری اشتباهات رایج یک راه میان‌بر برای صرفه‌جویی در زمان است. این کار می‌تواند ما را در یادگیری زبان انگلیسی چند گام جلو بیندازد. علاوه‌بر این‌ها، شناخت اشتباهات رایج به ما کمک می‌کند از تکرار ناآگاهانه آن‌ها جلوگیری کنیم

دانلود دیکشنری اشتباهات رایج لانگمن

دیکشنری Longman-Common Errors همانطور که از اسمش پیداست بیشتر از ۲۵۰۰ اشتباه رایج در استفاده از کلمات انگلیسی را برایتان تصحیح میکند و با نشان دادن اشتباهات در استفاده از کلمات و ارئه کاربرد صحیح یک کلمه با استفاده از مثال و توضیحات سعی بر آن است که هرچه بیشتر از این شتباهات اجتناب کنیم . کتاب دیکشنری اشتباهات رایج لانگمن Common Errors – Longman از سری انتشارات مشهور لانگمن می باشد که مجموعه ایست از واژگان و افعالی که برای خارجیان و علاقه مندان غیر انگلیسی سخت می باشد یا به عبارتی دیگر آنها را دچار اشتباه می کند . از جمله ویژگی های این کتاب می توان به مثال ها و تمرین های مرتبط به هر واژه اشاره نمود که با توضیحات کامل و جامع شیوه استفاده و بکار بردن صحیح این واژگان را آموزش می دهد .شاید جالب باشد اگر بدانید اولین ویرایش این کتاب که در ۱۹۸۷ روانه بازار شده است ، هنوز هم در سایت آمازون برای فروش قرار دارد!

مشخصات دیکشنری اشتباهات رایج لانگمن


نام کتاب: Longman Dictionary Of Common Errors

سال انتشار: ۲۰۰۳

تعداد صفحات: ۳۸۴

دیکشنری اشتباهات رایج لانگمن کتابی است برای زبان آموزان و مدرسان زبان انگلیسی برای اینکه بتوانند اشتباهات خود را پیدا کنند وبه اصلاح آنها بپردازند. این کتاب به صورت الفبایی تنظیم شده است و در هر بخش علاوه بر اشتباه، شکل صحیح آن توضیح داده شده است. این کتاب به زبان آموزان سطح متوسط به بالا و همچنین مدرسان زبان انگلیسی توصیه می شود. فایل PDF این کتاب را از زیر دانلود کنید.

دیگران خوانده اند
دانلود رایگان کتاب English Collocation in Use
ارسال یک نظر