آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

دانلود رایگان سری کامل آیلتس کمبریج 1 تا 15

دانلود رایگان سری کامل آیلتس کمبریج ۱ تا ۱۵

دانلود رایگان سری کامل آیلتس کمبریج 1 تا 15

دانلود رایگان سری کامل آیلتس کمبریج ۱ تا ۱۵

مجموعه کتب آزمونهای آیلتس کمبریج منابع بسیار مفید برای آمادگی آزمون آیلتس می باشد. هر کتاب شامل چهار تست است و از کتاب اول تا سری دهم تمرکز بر روی آزمون های آکادمیک می باشد و تنها ۲ تست جنرال در پایان هر کتاب قرار داده شده است اما از سری یازدهم به بعد کتاب های جنرال از مجموعه آکادمیک جدا شده و به صورت جداگانه منتشر شده اند.

بخش لیسنینگ

این قسمت شامل چهار بخش می باشد و هر بخش از دست سوال تشکیل شده است که داوطلبان باید با گوش کردن به هر بخش به سوالات مربوط به پاسخ دادن. سوالات شامل پر کردن جای خالی، جدول، چند گزینه‌ای و غیر می باشد. در آزمون اصلی فقط یک بار شانس گوش کردن به مکالمات دارید و مجموعه زمان پاسخگویی برای قسمت لیسنینگ ۳۰ دقیقه می باشد. البته مدت ۱۰ دقیقه به داوطلبان زمان داده خواهد شد تا پاسخ های خود را وارد پاسخنامه نمایند.

بخش ریدینگ

این قسمت شامل ۳ متن می‌باشد و براساس زمانبندی آزمون شما ۶۰ دقیقه وقت دارید تا به سوالات قسمت درک مطلب یا همان ریدینگ پاسخ دهید. هر متن شامل ۱۳الی  ۱۴ سوال می باشد و برای هر متن به طور متوسط ۲۰ دقیقه زمان پاسخگویی دارید.

بخش رایتینگ

بخش نوشتاری شامل ۲ سوال است. در سوال اول تست آکادمیک باید به تحلیل یک نمودار بپردازید و یک متن ۱۵۰ کلمه ای بنویسید. مدت زمان پاسخگویی به این بخش ۲۰ دقیقه می باشد. اگر در آزمون جنرال شرکت میکنید به جای تحلیل نمودار باید یک نامه در مورد موضوعات متنوع مانند شکایت دعوت نامه پایان نامه تشکر بنویسید. در سال دوم باید مقاله بنویسید که حداقل شامل ۲۵۰ واژه باشد و مدت زمان تعیین شده برای این بخش ۴۰ دقیقه می باشد.

بخش اسپیکینگ

آزمون اسپیکینگ مصاحبه شفاهی معمولاً به صورت جداگانه قبل یا بعد از آزمون کتبی برگزار می شود و شامل یک مصاحبه حدوداً ۱۵ دقیقه‌ای با داوطلبان است. این آزمون شامل سه بخش است . در بخش اول سوالات عمومی راجع به داوطلبان تحصیلات کار و محل زندگی خواهد بود. در بخش دوم داوطلبان باید به یک کیو کارت راجع به موضوعات مختلف می باشند و معمولاً به صورت توصیفی است پاسخگو باشند و این توصیف معمولاً باید بین ۱ الی ۲ دقیقه باشد و پس از آن در قسمت سوم باید به سوالات استدلالی پاسخ دهند.
تمام بخشهای آزمون آیلتس از ۰ تا ۹ نمره دهی خواهد شد و میانگین نمرات نمره اصلی آزمون دهنده را مشخص میکند.
کتاب های کمبریج آیلتس این فرصت را به داوطلبان می دهند تا بتواند خود را همانند آزمون های اصلی محک زده و نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کنند. این مجموعه جزوه منابع بسیار مفید جهت آمادگی آزمون آیلتس به شمار می رود.

دوره های آنلاین آزمون آیلتس

قطعاً بسیاری از داوطلبان آزمون آیلتس با مطالعه خودخوان می ‌توانند به بخشی از مهارت های لازم جهت گرفتن نمره دلخواه برسند. اما موارد بسیار زیادی وجود دارد که علیرغم تمرین و دادن آزمون های ماک، داوطلبان می توانند به تقویت آن بپردازند.  بدون تردید استفاده از یک از کلاس و معلم با تجربه می ‌تواند تاثیر بسیار خوبی روی نمره داوطلبان بگذارد.  با توجه به شرایط موجود،  یکی از گزینه های بسیار خوب و رایج برای داوطلبان استفاده از کلاس های آنلاین می باشد. در این کلاس ها پس از تعیین سطح داوطلب، روی نقاط قوت و ضعف زبان آموزان کار خواهد شد. به ویژه بخش رایتینگ و اسپیکینگ که نیازمند تمرین و توجه بیشتری است.
جهت ثبت نام در دوره های آنلاین آمادگی آیلتس کلیک کنید
دوره آنلاین آیلتس

دوره آنلاین آیلتس

دانلود رایگان سری کامل آیلتس کمبریج ۱ تا ۱۵

ما در اینجا برای داوطلبان عزیز فرصتی فراهم آورده ایم تا بتوانید با دسترسی رایگان به سری ۱ تا ۱۵ کتاب های کمبریج آیلتس خود را برای این آزمون آماده نمایید. در صورت وجود مشکل نیاز به مشاوره در خصوص کتاب ها و دوره های آیلتس با ما در ارتباط باشید.
Instagram IELTS ONLINE
دیگران خوانده اند
دانلود رایگان کتاب English Vocabulary in Use
ارسال یک نظر