آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

time magazine

دانلود رایگان مجله تایم نوامبر ۲۰۱۹

دانلود رایگان مجله تایم نوامبر ۲۰۱۹

 

بهترین منابع روز دنیا جهت تقویت خواندن و درک مطلب زبان انگلیسی

دانلود رایگان مجله تایم نوامبر ۲۰۱۹

 

درباره مجله تایم

مجله تایم، یک هفته نامه خبری امریکایی است که در نسخه های مختلف در سرتاسر دنیا منتشر می شود. بر اساس ویکی پدیا، این مجله در سال ۱۹۲۳ میلادی به وسیله بریتون هادن و هنری لیوس به عنوان نخستین مجله هفتگی آمریکا منتشر شد. مجله تایم به بررسی رویدادها درزمینه‌های سیاست، اقتصاد، هنر، مذهب، علم، ورزش، تجارت و علوم اجتماعی می‌پردازد.  تایم در بسیاری از کشورهای جهان چاپ می‌شود. ویرایش کانادایی آن به نام Time Canada  چاپ تورنتو بود. چاپ این ویرایش از دسامبر ۲۰۰۸ متوقف شد. نسخه آسیایی آن با نام Time Asia در هنگ کنگ چاپ می‌شود. ویرایش دیگری از این مجله، ویژه کشورهای جنوب اقیانوس آرام بوده و رویدادهای مرتبط با استرالیا، نیوزیلند و جزایر اقیانوس آرام را پوشش می‌دهد. این ویرایش در سیدنی انجام می‌شود. این مجله، رویدادهای خاورمیانه، آفریقا و از ۲۰۰۳ میلادی آمریکای لاتین را نیز پوشش می‌دهد.

محتوای مجله تایم

دانلود رایگان مجله تایم نوامبر ۲۰۱۹

 

دیگران خوانده اند
دانلود رایگان مجله New Scientist

پس از دانلود رایگان مجله تایم می توانید این مطالب را دنبال کنید. در بخش the brief  به پوشش خلاصه اخبار جهان پرداخته شده است و در قسمت the view مقالات مختلف در خصوص مسائل متنوع روز دنیا از دیدگاه سردبیران و نویسندگان مجله به چشم می خورد. Health Special Report  یا تازه های پزشکی مقالاتی در مورد یافته های پزشکی را در بر دارد و در بخش time off مقالات و موضوعات جالب و متعددی را می توانید بخوانید.

 

 

تقویت درک مطلب با خواندن مجلات

یکی از روش های بسیار متداول برای بهبود درک مطلب و تقویت خواندن استفاده از کتاب ها و مجلات است که در این بخش قصد داریم با بروز رسانی این مجلات به شما زبان آموزان جهت افزایش مهارت های زبانی خود کمک کنیم.

دانلود رایگان مجله تایم نوامبر ۲۰۱۹

Time magazine-nov 4 2019
ارسال یک نظر