آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

یلتس آنلاین: برگزارکننده دوره های آنلاین زبان انگلیسی

دانلود رایگان منابع آزمون OET

دانلود رایگان منابع آزمون OET

آزمون OET برای ارزیابی توانایی زبان و ارتباط کارکنان در رشته های پزشکی علاقه مند به کار در استرالیا، نیوزیلند و سنگاپور طراحی شده است. البته باید بدانید که این آزمون مثل بسیاری از آزمون های زبان انگلیسی بین المللی مانند IELTS یا TOEFL شامل چهار مهارت اصلی گفتاری، نوشتاری، خواندن و شنیداری است که بر اساس موضوعات پزشکی است.

آزمون OET برای مدت ۲ سال اعتبار دارد. فرم ارزیابی و ارزیابی این آزمون در هر یک از چهار مهارت زبان، A، B، C، D، E است که اکثر مراکز اصلی در سراسر جهان، حداقل نمره B را قبول می کنند، در حالی که در بسیاری از مراکز نمره C نیز قابل قبول است لازم به ذکر است که این نمره را می توان از داوطلبان در تمام مهارت ها بدست آورد.

منابع آزمون OET

در حال حاضر بصورت جسته و گریخته نمونه ها و جزواتی در خصوص آزمون OET وجود دارد. ما قصد داریم تا تمام این منابع را به مرور زمان برای داوطلبان جمع آوری کرده و برای دانلود در سایت قرار دهیم.

دانلود رایگان کتاب Practice Book for Nursing

دانلود رایگان منابع آزمون OET

دیگران خوانده اند
مصاحبه آزمون OET+ویدئو

منابع OET

oet books

درباره OET

داوطلبان در مهارت های گوش کردن و خواندن یه سوالات مشترک و یکسان پاسخ می دهند ولی سوالات در مهارتهای نوشتن و صحبت کردن برا ی هر رشته تحصیلی به صورت اختصاصی و مجزا ارایه می گردد. .به طور مثال پزشکان ، دندانپزشکان، پرستاران، ماماها، داروسازان و دامپزشکان در مهارت های خواندن و شنیدن دارای سوالات یکسان هستند ولی درمهارت های نوشتن و صحبت کردن فقط سوالات اختصاصی مربوط به رشته خود را پاسخ می دهند.  در صورتی که داوطلبی درآزمون OET شرکت کند و در یک یا چند مهارت نتواند نمره لازم را کسب نماید در آزمون بعد فقط در مهارت هایی که نمره اش به حد نصاب لازم نرسیده است شرکت خواهد کرد.( این بدان معنی است که اگر فردی در آزمون OET شرکت کرد و در مهارت های شنیدن، خواندن و سخن گفتن نمره مناسب را کسب نمود ولی در مهارت نوشتن به حد نصاب لازم نرسیده، کافی است در آزمون OET بعدی فقط در امتحان مهارت نوشتن شرکت نماید.)
براساس قوانین فعلی آزمون OET ، هیچ محدودیتی برای شرکت در آزمون های مجدد برای اخذ نمره مناسب در هر یک از مهارت ها ی چهارگانه وجود ندارد.
 یادگیری زبان انگلیسی از طریق این دوره آموزشی برای جامعه بهداشت و درمان بسیار آسانتر است چرا که شاغلین در این گروه ها با اصطلاحات بکار گرفته شده در دوره بسیار آشنا هستند .
فی المثل در قسمت مهارت نوشتاری از دانش پذیر پزشکی خواسته می شود که نامه ای به یک متخصص پزشک بنویسد و یا اینکه اگر دانش پذیر یک پرستار است از وی خواسته می شود که مریض خود را برای ادامه یادگیری درمان به بیمارستان یا کلینیک در محل خود معرفی کند .
. بسیار آسانتر است OET بنابراین یافتن کار با داشتن مدرک

دانلود کتاب آمادگی آزمون OET برای پرستاران

کتاب راهنمای آزمون OET کاپلان

kaplan oet

دانلود رایگان کتاب راهنمای آزمون OET

منابع آزمون OET

ارسال یک نظر