آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

دانلود رایگان کتاب EASY AMERICAN IDIOMS

دانلود رایگان کتاب EASY AMERICAN IDIOMS

دانلود رایگان کتاب Easy American Idioms

مشخصات کتاب:

نام کتاب:  EASY AMERICAN IDIOMS
نویسندگان:  by Rachel Varra           Edited by Christopher Warnasch

سال انتشار: ۲۰۰۶

دانلود رایگان کتاب EASY AMERICAN IDIOMS

دانلود رایگان کتاب EASY AMERICAN IDIOMS

توضیحات: 

کتاب EASY AMERICAN IDIOMS یکی از منابع بسیار مفید برای زبان آموزان، دانشجویان زبان انگلیسی، داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس و تافل می باشد. این کتاب شامل ۲۰ فصل یک الی دو صفحه ای است که اصطلاحات رایج در زبان انگلیسی (با لهجه امریکایی) را در قالب مکالمه بین افراد و در موقعیت های گوناگون به کار می برد. یکی از ویژگی های خوب این کتاب این است که معنی اصطلاحات استفاده شده را بعد از هر مکالمه می تواند ببینید و تقریبا نیازی به دیکشنری نیست. 

 

Easy American Idioms کتابی است که اصطلاحات گیج کننده انگلیسی را با لحنی ساده و شیوا در قالب مکالمات روز مره به شما آموزش می دهد. این کتاب شامل ۶۴ صفحه است و چهار بخش صوتی ۶۰ دقیقه ای را در بر می گیرد. اصطلاحات روی موقعیت های روزمره تمرکز دارد: ملاقات با مردم ، ابراز علاقه، کار کردن ، خرید ، معاشرت ، ورزش ، تلویزیون ، بیرون رفتن و موارد دیگر. در هر بخش عبارات و اصطلاحات مفید و مناسب با دیالوگ هایی که بین درس ها  قرار گرفته است ، ارائه می شود.

این کتاب برای سطوح متوسط به بالا پیشنهاد می شود.

اصطلاح‌ها در زبان انگلیسی گروه‌هایی از واژه‌ها هستند که مجموعاً و متفقاً دارای درک و معنایی استثنائی و ویژه می‌باشند. مفهوم اصطلاح‌ها را نمی‌توان از معنا کردن تک‌تک لغات تشکیل‌دهندهٔ آن‌ها حدس زد. اصطلاح‌های انگلیسی همانند اصطلاح‌های دیگر زبان‌ها کلمه‌ها، عبارت‌ها و بیان‌هایی هستند که به شکلی رایج در گفتگوهای روزمره انگلیسی‌زبان‌ها استفاده می‌شوند. آن‌ها اغلب استعاری بوده و به زبان، تنوع و روح می‌دهند. اصطلاح‌ها مربوط به بخش استعاری زبان بوده و با فرهنگ آن زبان عجین هستند. فعل‌های عبارتی نیز از دید معنایی و فهم به نحوی یک اصطلاح محسوب می‌شوند. اصطلاح‌های انگلیسی از لحاظ ساختاری واژه به اقسام گوناگون رده‌بندی می‌شوند که عبارت‌اند از: ترکیب فعل و مفعول، فعل و مسند، فعل و عبارت قیدی، عبارت همراه حرف اضافه، عبارت ترکیبی، تشبیه، دو واژه‌ای، سه واژه‌ای، جمله‌واره کامل.

دیگران خوانده اند
انواع ساختارها برای مقایسه در رایتینگ آیلتس

اصطلاح‌ها در برخی واژه‌نامه‌ها به صورت برجسته و پر رنگ و در زیر واژه مورد نظر (کلید واژه) قرار می‌گیرند. واژه‌نامه‌های سری لانگمن از این دسته هستند. اصلاح‌های مترادف به اصطلاح‌هایی می‌گویند که تقریباً هم‌معنای یکدیگر بوده و استفاده از آن‌ها در یک حوزه کاربرد دارد.

به عبارتی دیگر؛ اصطلاح‌ها عبارت‌های ویژه‌ای هستند که تقریباً به وسیله بیشتر افراد یک ملت یا فرهنگ مشخص، شناخته شده، پذیرفته شده و مرسوم هستند. مثلاً در فارسی اصطلاح دست شما درد نکند برای همه شناخته شده و مورد پذیرش است..

دیدگاه
 • ساسان آذر ۳, ۱۳۹۷ ۳:۴۳ ب٫ظ

  دست شما درد نکنه. کتاب خیلی بدرد بخوریه. این کتاب ترجمه نداره؟ با تشکر

  پاسخ
  • teacher111 آذر ۳, ۱۳۹۷ ۳:۴۶ ب٫ظ

   درود بر شما. خیر، بعید میدونم ترجمه شده باشه. موفق باشید.

   پاسخ
 • فاطمه آذر ۳, ۱۳۹۷ ۴:۰۶ ب٫ظ

  چقدر اصطلاحات خوبی داره. خیلی پرکاربرد و مفید هستن. با تشکر

  پاسخ
 • شکوری آذر ۴, ۱۳۹۷ ۹:۵۰ ق٫ظ

  سلام و خسته نباشید. این کتاب فایل صوتی داره؟ ممنون میشم اگر اضافه کنید.

  پاسخ
  • teacher111 آذر ۴, ۱۳۹۷ ۹:۵۱ ق٫ظ

   بله، بزودی اضافه خواهد شد.

   پاسخ
 • Saeed آذر ۷, ۱۳۹۷ ۵:۲۰ ب٫ظ

  Thank you so much. Very nice book.

  پاسخ
 • رضایی آذر ۱۰, ۱۳۹۷ ۱۰:۳۴ ب٫ظ

  اصطلاحات جالبی داشت. حتما دانلود کنید.

  پاسخ
 • Niloo آذر ۱۲, ۱۳۹۷ ۶:۵۰ ب٫ظ

  نحوه آموزش مطلب در قالب مکالمه خیلی خوب بود. چون علاوه بر اصطلاحات ، جملات کاربردی دیگه هم داره.

  پاسخ
ارسال یک نظر