آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

دانلود رایگان کتاب EASY AMERICAN IDIOMS

دانلود رایگان کتاب EASY AMERICAN IDIOMS

دانلود رایگان کتاب Easy American Idioms

مشخصات کتاب:

نام کتاب:  EASY AMERICAN IDIOMS
نویسندگان:  by Rachel Varra           Edited by Christopher Warnasch

سال انتشار: ۲۰۰۶

دانلود رایگان کتاب EASY AMERICAN IDIOMS

دانلود رایگان کتاب EASY AMERICAN IDIOMS

توضیحات: 

کتاب EASY AMERICAN IDIOMS یکی از منابع بسیار مفید برای زبان آموزان، دانشجویان زبان انگلیسی، داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس و تافل می باشد. این کتاب شامل ۲۰ فصل یک الی دو صفحه ای است که اصطلاحات رایج در زبان انگلیسی (با لهجه امریکایی) را در قالب مکالمه بین افراد و در موقعیت های گوناگون به کار می برد. یکی از ویژگی های خوب این کتاب این است که معنی اصطلاحات استفاده شده را بعد از هر مکالمه می تواند ببینید و تقریبا نیازی به دیکشنری نیست. 

 

Easy American Idioms کتابی است که اصطلاحات گیج کننده انگلیسی را با لحنی ساده و شیوا در قالب مکالمات روز مره به شما آموزش می دهد. این کتاب شامل ۶۴ صفحه است و چهار بخش صوتی ۶۰ دقیقه ای را در بر می گیرد. اصطلاحات روی موقعیت های روزمره تمرکز دارد: ملاقات با مردم ، ابراز علاقه، کار کردن ، خرید ، معاشرت ، ورزش ، تلویزیون ، بیرون رفتن و موارد دیگر. در هر بخش عبارات و اصطلاحات مفید و مناسب با دیالوگ هایی که بین درس ها  قرار گرفته است ، ارائه می شود.

این کتاب برای سطوح متوسط به بالا پیشنهاد می شود.

اصطلاح‌ها در زبان انگلیسی گروه‌هایی از واژه‌ها هستند که مجموعاً و متفقاً دارای درک و معنایی استثنائی و ویژه می‌باشند. مفهوم اصطلاح‌ها را نمی‌توان از معنا کردن تک‌تک لغات تشکیل‌دهندهٔ آن‌ها حدس زد. اصطلاح‌های انگلیسی همانند اصطلاح‌های دیگر زبان‌ها کلمه‌ها، عبارت‌ها و بیان‌هایی هستند که به شکلی رایج در گفتگوهای روزمره انگلیسی‌زبان‌ها استفاده می‌شوند. آن‌ها اغلب استعاری بوده و به زبان، تنوع و روح می‌دهند. اصطلاح‌ها مربوط به بخش استعاری زبان بوده و با فرهنگ آن زبان عجین هستند. فعل‌های عبارتی نیز از دید معنایی و فهم به نحوی یک اصطلاح محسوب می‌شوند. اصطلاح‌های انگلیسی از لحاظ ساختاری واژه به اقسام گوناگون رده‌بندی می‌شوند که عبارت‌اند از: ترکیب فعل و مفعول، فعل و مسند، فعل و عبارت قیدی، عبارت همراه حرف اضافه، عبارت ترکیبی، تشبیه، دو واژه‌ای، سه واژه‌ای، جمله‌واره کامل.

دیگران خوانده اند
چطور انگلیسی یاد بگیریم؟ (راهکارهای ساده یادگیری انگلیسی+ویدیو)

اصطلاح‌ها در برخی واژه‌نامه‌ها به صورت برجسته و پر رنگ و در زیر واژه مورد نظر (کلید واژه) قرار می‌گیرند. واژه‌نامه‌های سری لانگمن از این دسته هستند. اصلاح‌های مترادف به اصطلاح‌هایی می‌گویند که تقریباً هم‌معنای یکدیگر بوده و استفاده از آن‌ها در یک حوزه کاربرد دارد.

به عبارتی دیگر؛ اصطلاح‌ها عبارت‌های ویژه‌ای هستند که تقریباً به وسیله بیشتر افراد یک ملت یا فرهنگ مشخص، شناخته شده، پذیرفته شده و مرسوم هستند. مثلاً در فارسی اصطلاح دست شما درد نکند برای همه شناخته شده و مورد پذیرش است..

دیدگاه
 • ساسان آذر ۳, ۱۳۹۷ ۳:۴۳ ب٫ظ

  دست شما درد نکنه. کتاب خیلی بدرد بخوریه. این کتاب ترجمه نداره؟ با تشکر

  پاسخ
  • teacher111 آذر ۳, ۱۳۹۷ ۳:۴۶ ب٫ظ

   درود بر شما. خیر، بعید میدونم ترجمه شده باشه. موفق باشید.

   پاسخ
 • فاطمه آذر ۳, ۱۳۹۷ ۴:۰۶ ب٫ظ

  چقدر اصطلاحات خوبی داره. خیلی پرکاربرد و مفید هستن. با تشکر

  پاسخ
 • شکوری آذر ۴, ۱۳۹۷ ۹:۵۰ ق٫ظ

  سلام و خسته نباشید. این کتاب فایل صوتی داره؟ ممنون میشم اگر اضافه کنید.

  پاسخ
  • teacher111 آذر ۴, ۱۳۹۷ ۹:۵۱ ق٫ظ

   بله، بزودی اضافه خواهد شد.

   پاسخ
 • Saeed آذر ۷, ۱۳۹۷ ۵:۲۰ ب٫ظ

  Thank you so much. Very nice book.

  پاسخ
 • رضایی آذر ۱۰, ۱۳۹۷ ۱۰:۳۴ ب٫ظ

  اصطلاحات جالبی داشت. حتما دانلود کنید.

  پاسخ
 • Niloo آذر ۱۲, ۱۳۹۷ ۶:۵۰ ب٫ظ

  نحوه آموزش مطلب در قالب مکالمه خیلی خوب بود. چون علاوه بر اصطلاحات ، جملات کاربردی دیگه هم داره.

  پاسخ
ارسال یک نظر