آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

دانلود رایگان کتاب English Vocabulary in Use

دانلود رایگان کتاب English Vocabulary in Use

دانلود رایگان کتاب English Vocabulary in Use

مجموعه کتاب های English Vocabulary in Use  که نسخه اخیر آن در سال ۲۰۱۷ مورد ویرایش و چاپ قرار گرفته است، یکی از کتاب های بسیار مفید برای تقویت زبان در زمینه‌ی واژگان انگلیسی می باشد. این مجموعه شامل چهار کتاب در سطوح elementary, pre-intermediate, intermediate, advanced  می باشد . از جمله ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه، آموزش واژگان در قالب موضوعی است. همچنین کلمات در قالب مضمون و جملات آموزش داده می شود که کمک بسیار مفیدی به یادگیری واژه می‌کند. جهت دانلود رایگان کتاب English vocabulary in use  از لینک های پایین صفحه کمک بگیرید.

اطلاعات کتاب


نام کتاب: English Vocabulary in Use

نویسندگان: Michael McCarthy – Felicity O’Dell

سال انتشار: Third Edition 2017

انتشارات: Cambridge University Press; 3rd edition (July 13, 2017)

کتاب اول این مجموعه شامل ۶۰ درس می باشد که به صورت یک صفحه آموزش واژگان و در صفحه بعد تمرینات مربوط به همان فصل ارائه می شود. این این کتاب می‌تواند به صورت خودآموز مورد استفاده قرارگیرد. کلیه پاسخ در انتهای کتاب موجود می باشد.

کتاب دوم این مجموعه که مناسب سطح متوسط شامل ۱۰۰ فصل می باشد. موضوعاتی نظیر یادگیری، جهان پیرامون ما، زندگی روزمره، آموزش، مطالعه، کار و تجارت، اوقات فراغت و سرگرمی، توریسم، ارتباطات و تکنولوژی، زندگی اجتماعی و… در بر می‌گیرد.

کتاب سوم سطح upper-intermediate  در ۱۰۱ درس به صورت موضوعی به مفاهیم متعددی می‌پردازد، نظیر احساسات، آموزش، کار، تجارت، ورزش، موزیک، غذا، شهرها، لباس و همینطور در این کتاب واژه های بسیار مفید در خصوص وصل کردن ایده ها و واژه های آکادمیک آموزش داده می‌شود. همچنین در یک بخش آموزش پیشوند و پسوند کلمات و انواع اسم ها پرداخته شده است.

کتاب آخر این مجموعه شامل ۱۰۱ درس به صورت موضوعی می باشد و کلمات با موضوعات متنوع را در سطح پیشرفته به زبان آموزان آموزش می دهد. همانطور که گفته شد این کتاب دارای پاسخنامه می باشد و قابل مطالعه به صورت خودخوان است.

از همین مجموعه دانلود کنید:

دیگران خوانده اند
دانلود رایگان کتاب English Collocation in Use

 


دانلود رایگان کتاب English Vocabulary in Use

دیدگاه
ارسال یک نظر