آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

دانلود رایگان English Idioms in Use

دانلود رایگان English Idioms in Use

دانلود رایگان English Idioms in Use

همانطور که بر همگان روشن است، یادگیری اصطلاحات یک زبان به دلیل کاربرد و تنوع بی شمار، یکی از زمینه های بسیار دشوار در یادگیری زبان دوم است. اما این کتاب، این بخش سخت از یادگیری زبان را چنان سامان یافته و اصولی پیش می برد که زبان آموزان سرآخر می توانند به درک درستی از اصطلاحات گوناگون دست یابند.

 

یادگیری اصطلاحات انگلیسی

اگر به دنبال یک کتاب بسیار کاربردی در زمینه اصطلاحات زبان انگلیسی هستید، کتاب‌های English Idioms به‌عنوان سری کتاب‌های بسیار معتبر و پرطرفدار انتشارات کمبریج است برای افرادی که قصد شرکت در آزمون‌هایی مانند IELTS را دارند بسیار کمک‌کننده است.

کتاب سطح متوسط این مجموعه بیش از ۱۰۰۰ اصطلاح پرکاربرد متن‌های انگلیسی را در ۶۰ درس با تصاویر مختلف توضیح می‌دهد. کمبریج این کتاب را به همه زبان آموزان سطح Intermediate برای فهمیدن ، یادگیری و استفاده از اصطلاحات روزمره توصیه می‌کند. برای اینکه بتوانید مانند یک انگلیسی‌زبان، به‌خوبی انگلیسی را بفهمید، انگلیسی صحبت کنید و به انگلیسی بنویسید، لازم است علاوه بر لغات زبان انگلیسی با اصطلاحات این زبان نیز به‌خوبی آشنا شوید. اصطلاحات هر زبان شامل ضرب‌المثل‌ها و ترکیباتی است که به‌صورت روزمره در آن زبان استفاده می‌شود.

این کتاب بیش از هزار اصطلاح را در برگرفته و دارای ۶۰ درس می باشد. هر درس ابتدا اصطلاحاتی را معرفی کرده وسپس تمرین هایی برای نحوه کاربرد انها ارائه می دهد. کتاب به سه بخش تقسیم شده است که بخش نخست به مفاهیم پایه و ماهیت و کاربرد اصطلاحات و بخش دوم به انواع اصطلاحات و بخش سوم نیز به معرفی و تشریح اصطلاحات می پردازد.

دانلود رایگان English Idioms in Use — Intermediate

کتاب English Idioms in Use – Intermediate برای سطح متوسط و بیشتر در حوزه زبان گفتار تهیه شده است و همانطور که گفته شد برای فراگیری دستورزبان بصورت خودخوان نیز انتخابی بسیار عالی است. توجه داشته باشید که برای خواندن اصولی کتاب حتما باید طبق دستورالعمل های مولفین در ابتدای کتاب عمل کرده و یادگیری و پیشروی اصولی را برای خود رقم بزنید. این کتاب برای کسانی که می خواهند در آزمون هایی مانند CAE و CPE یا IELTS شرکت کنند می تواند کمک بزرگی باشد .

دانلود رایگان English Idioms in Use — Advanced

کتاب آموزشی Advanced English Idioms in use به طور کلی به عنوان یک نیاز اساسی و قابل توجه، در زبان انگلیسی کاربردهای بسیار زیادی دارد، از این رو زبان آموزان و علاقه مندان باید به دانش اصطلاحات توجه ویژه ای داشته باشند و یادگیری آن را بسیار مهم و ضروری بدانند، چرا که پس از فراگیری مهارت کلمات در سطح پیشرفته و حرفه ای، برای غنی کردن و استفاده ی آنها در متن ها و مکالمات آکادمیک، رسمی و غیررسمی، به کارگیری اصطلاحات یک ضرورت به حساب می آید. نکته ی قابل توجه این است که یادگیری اصطلاحات را هرگز نباید فراموش کرد زیرا آنها باعث می شوند صرفا مانند یک زبان آموز غیر انگلیسی زبان، به نظر نرسیم بلکه مانند یک شهروند انگلیسی زبان بتوانیم با دنیای اطرافمان، با افراد گوناگون، ارتباط قویتر و نزدیک تر و تعامل طبیعی تر و واقعی تری داشته باشیم

اصطلاحات انگلیسی Idioms

کتاب آموزشی Advanced English Idioms in use به طور کلی به عنوان یک نیاز اساسی و قابل توجه، در زبان انگلیسی کاربردهای بسیار زیادی دارد، از این رو زبان آموزان و علاقه مندان باید به دانش اصطلاحات توجه ویژه ای داشته باشند و یادگیری آن را بسیار مهم و ضروری بدانند، چرا که پس از فراگیری مهارت کلمات در سطح پیشرفته و حرفه ای، برای غنی کردن و استفاده ی آنها در متن ها و مکالمات آکادمیک، رسمی و غیررسمی، به کارگیری اصطلاحات یک ضرورت به حساب می آید. نکته ی قابل توجه این است که یادگیری اصطلاحات را هرگز نباید فراموش کرد زیرا آنها باعث می شوند صرفا مانند یک زبان آموز غیر انگلیسی زبان، به نظر نرسیم بلکه مانند یک شهروند انگلیسی زبان بتوانیم با دنیای اطرافمان، با افراد گوناگون، ارتباط قویتر و نزدیک تر و تعامل طبیعی تر و واقعی تری داشته باشیم.

دانلودهای بیشتر

دیگران خوانده اند
دانلود جدیدترین نسخه کتاب گرامر بتی آذر Betty Azar
ارسال یک نظر