آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

oet exam

دانلود سئوالات رایتینگ OET

دانلود سئوالات رایتینگ OET

درباره آزمون OET

همانطور که می دانید آزمون بین المللی OET مخفف Occupational English Test مختص گروههای پزشکی اعم از پزشکان، دندانپزشکان، پرستاران، داروسازان ، دامپزشکان و دیگر رشته های علوم پزشکی جهت مهاجرت به استرالیا می باشد.
آزمون OET همانند بسیاری از آزمون های بین المللی زبان انگلیسی مانند آیلتس (IELTS) یا تافل (TOEFL) هر چهار مهارت اصلی متقاضیان شامل مهارت شنیداری (Listening)، مهارت درک مطلب (Reading)، مهارت نوشتاری (Writing) و مهارت گفتاری (Speaking) را می سنجد که البته بر پایه و اساس مباحث پزشکی و درمانی می باشد.
oet exam

بخش رایتینگ آزمون OET

در بخش نوشتار (۴۵ دقیقه) که بر خلاف دو بخش اول که برای تمام داوطبین یکسان می باشد، مربوط به رشته تحصیلی داوطلب می باشد ، از داوطلبان خواسته می شود در مدت حدود ۴۵ دقیقه و با توجه به سابقه مندرج در پرونده ، بیماری را به یک متخصص ارجاع دهند که بدنه این نامه می بایست حدود ۱۸۰ الی ۲۰۰ کلمه باشد .
  

ساختار رایتینگ OET

در این آزمون شرکت کنندگان باید نامه ای (معمولاً یک نامه ارجاع) بنویسد. گاهی اوقات نوع دیگری از نامه باید نوشته شود، مثلاً نامه ای برای انتقال یا ترخیص، یا یک نامه برای مشاوره به بیمار، مراقب بیمار یا یک تیم خاص.
 نکته : همراه با دستورالعمل های آزمون، مطالب انگیزه بخش و ایده پردازانه، شامل یادداشت های موردی و یا سایر اسناد مربوطه به شما ارائه می شود که حاوی اطلاعاتی است که برای پاسخ دهی به آنها نیاز دارید.

 

دیگران خوانده اند
دانلود رایگان منابع آزمون OET

ارزیابی مهارت نوشتاری

 عملکرد شما در آزمون مهارت نوشتاری به طور مجزا توسط حداقل دو متخصص آموزش دیده تعیین می شود. هیچ فرد ارزیابی نمی داند فرد ارزیاب دیگر چه نمره ای به شما داده است یا چه نمره هایی در هر یک از آزمونهای دیگر کسب کرده اید.
عملکرد شما در پنج معیار نمره داده می شود و نمره توانایی خاص را برای هر معیار دریافت می کنید:
  • انجام دادن و به نتیجه رساندن کامل مهارت
  • تناسب زبان بکار رفته در پاسخ دهی
  • درک کامل از محرک های زبانی
  • ویژگی های زبانی (دستور زبان و انسجام)
  • ویژگی های ارائه مطلب (بکار بردن املای درست، نقطه گذاری، چیدمان متن)

 

دیگران خوانده اند
مصاحبه آزمون OET+ویدئو

دانلود سئوالات رایتینگ OET

ارسال یک نظر