آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

دریافت کلید و سوالات آزمون EPT اسفندماه ۹۵

دریافت کلید و سوالات آزمون EPT اسفندماه ۹۵   سئوالات اسفند ماه ۹۵ آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی به همراه پاسخنامه منتشر شد. آزمون EPT یک آزمون جنرال زبان انگلیسی مختص داوطلبان مقطع دکترای دانشگاه آزاد است که تقریبا هر ماه در سراسر کشور برگزار می شود. این آزمون تا حدی شبیه به آزمون تافل است با این تفاوت که دارای بخش لیسنینگ نمی باشد.  

دریافت سئوالات آزمون EPT  اسفند ماه ۹۵

 

آزمون EPT

  داوطلبان می توانند برای اعتراض به سوالات و کلید آزمون مذکور به سایت www.azmoon.net مراجعه نمائید.(مهلت ثبت اعتراض در خصوص کلید و سوالات آزمون مذکور تا ساعت ۸ روز ۲۳ اسفند ماه ۹۵ خواهد بود.)  
دیگران خوانده اند
یادگیری زبان دوم و تکنولوژی

آزمون EPT که مخفف English Proficiency Test می باشد جهت سنجش مهارت زبانی داوطلبان دکترا در دانشگاه آزاد طراحی شده است و شرکت کنندگان در این آزمون مهارت عمومی زبان خود را محک می زنند. آزمون EPTرا می توان با آزمون تافل مقایسه کرد، البته در این آزمون بخش شنیداری وجود ندارد و شامل بخش واژگان، گرامر و درک مطلب است. نمره قبولی بطور کلی ۵۰ از ۱۰۰ می باشد. نمره این آزمون فقط برای دانشگاه آزاد معتبر می باشد و اعتبار خارجی ندارد. آزمون دارای نمره منفی نبوده و داوطلبان بطور نامحدود می توانند در آن شرکت نمایند. این آزمون بطور کلی ۱۰ بار در سال برگزار می شود و جهت ثبت نام باید به وب سایت دانشگاه آزاد مراجعه شود.

بودجه بندی سوالات آزمون EPT

۱- واژگان شامل ۲۵ سؤال تستی ۲- دستور زبان شامل ۴۰ سؤال تستی ۳- درک مطلب در دو بخش شامل : الف) خواندن و درک متون ۲۰ سؤال تستی
دیگران خوانده اند
مدرسین برتر در هر قالب

منابع آزمون EPT

  • Longman Preparation for the TOEFL (The Paper – based)
  •  Barron’s Essential Words for TOEFL
  • ۱۱۰۰ Words You Need to Know
  •  ۵۰۴ Essential Words
  • TOEFL Reading Flash (۲۰۰۱)
]]>

ارسال یک نظر