آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

دوره آنلاین آمادگی آزمون EPT دانشگاه آزاد

ساختار آزمون EPT می توان آزمون EPT را با آزمون بین المللی TOEFL PBT مقایسه نمود. تنها تفاوت آن با آزمون TOEFL این است که بخش شنیداری و نگارش ندارد. سطح سختی این آزمون مانند تافل دکتری یا همان آزمون زبان عمومی دکتری است که با مراجعه به این لینک می توانید از جزئیات آن آگاه شوید. EPT دانشگاه آزاد شامل ۱۰۰ سوال بوده که در جدول زیر می توانید تعداد سوالات هر بخش آن را به تفکیک مشاهده نمایید. * لازم به ذکر است که این دسته بندی بسته به هر آزمون کمی متغیر می باشد، یعنی ممکن است در یک آزمون تعداد سوالات گرامر ۳۰ سوال و واژگان ۴۰ سوال باشد. آزمون EPT نمره منفی ندارد و نمره حد نصاب قبولی در آن، ۵۰ است، منابع رسمی پیشنهاد شده برای آمادگی آزمون EPT به شرح زیر است: ۱. Understanding and Using English Grammar – By: Betty Azar ۲. Mosaic 1 and 2 ۳. Select Readings- Pre intermediate – Intermediate and Upper intermediate ۴. ۵۰۴ Absolutely Essential Words for TOEFL – Fifth Edition محل برگزاری آزمون، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد علوم تحقیقات می باشد و قابل ذکر است با مراجعه به این لینک می توانید نسبت به ثبت نام در این آزمون که به صورت آنلاین بوده اقدام نمایید.
دیگران خوانده اند
دوره مکالمه AEF2

  دوره آنلاین آمادگی آزمون EPT دانشگاه آزاد داوطلبان شرکت در آزمون زبان EPT جهت آمادگی در این آزمون می توانند در دوره آنلاین با شرایط زیر شرکت کنند.
  • دوره های آنلاین در محیط اسکایپ برگزار می شود.
  • مدت زمان هر جلسه یکساعت می باشد.
  • منابع درسی بصورت فایل PDF و فایل صوتی برای شما ارسال می گردد.
  • جهت ثبت نام، با مشاورین ما از طریق یاهو مسنجر / اسکایپ  یا شماره تلفن ۰۹۳۵۵۳۰۳۱۵۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید از طریق فرم زیر نسبت به ثبت نام دوره های آنلاین آزمون EPT اقدام کنید.
 

RegCB

 ]]>