آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

دوره آنلاین آمادگی آزمون MSRT / MCHE

دوره آنلاین آمادگی آزمون MSRT / MCHE آزمون زبان عمومی ویژه دوره دکتری (MCHE ) می باشد که توسط وزارت علوم برگزار می گردد . MCHE در مقایسه با امتحاناتTOEFL و IELTS ، ساده‌تر و کم هزینه‌تر است. امتحان MCHE به عنوان مجوز ورود دانشجو به دوره دکتری داخل کشور تلقی می‌شود و اگر دانشجویی این مدرک زبان را نداشته باشد، نمی‌تواند به دوره دکتری وارد شود، ولی تنها در داخل کشور دارای اعتبار است. آزمون MSRT در سال چند بار برگزار می شود و آیا شرکت در آن محدودیت دارد؟ و در صورت عدم قبولی در یک دوره می توان در دوره بعدی شرکت نمود؟ آزمون در سال ۱۰ بار برگزار می شود و شرکت در آزمون محدودیت ندارد و در صورت عدم قبولی در یک دوره می توان در دوره های بعدی نیز ثبت نام کرد. تعداد سوالات آزمون و وقت آن چند دقیقه است؟ تعداد ۱۰۰ سوال می باشد: ۳۰ سوال شنیداری ، ۳۰ سوال گرامر و ۴۰ سوال درک وطلب. و وقت آزمون ۱۰۰ دقیقه می باشد. انصراف از آزمون و یا جابجایی تاریخ امکان پذیر می باشد؟ خیر نتایج آزمون چند روز بعد از برگزاری آزمون اعلام می شود ؟ نتایج یک هفته تا ۱۰ روز بعد از برگزاری آزمون اعلام و بعد از اعلام نتایج داوطلبان می توانند کارنامه را از پرو فایلشان قسمت دریافت کارنامه مشاهد و چاپ نمایند.

دیگران خوانده اند
English Pronunciation Training:Improve Your Accent Speak Clearly
آیا آزمون نمره منفی دارد؟ خیر اگر به یک سوال بیش از یک پاسخ داده شود نمره منفی داده می شود. هزینه آزمون و طریقه پرداخت آن به چه صورت است؟ هزینه آزمون ۶۰۰.۰۰۰ ریال(شصت هزار تومان ) و پرداخت آن بصورت آنلاین می باشد. مدارک و وسایل مجاز همراه داوطلب در روز آزمون چه می باشد؟ اصل کارت ملی -کارت ورود به آزمون -دو عدد مداد مشکی نرم-خودکار- پاک کن و تراش ضمنا” آوردن هر گونه لوازم صوتی – تلفن همراه -کیف جزوه و کتاب ممنوع می باشد. زمان ورود به محل برگزاری و شروع آزمون چه ساعتی می باشد؟ ساعت ورود از ساعت ۸ تا ۸/۴۵ صبح (بعد از ساعت فوق دربهای ورودی بسته خواهد شد) شروع آزمون ساعت ۹ صبح اطمینان از قطعی بودن ثبت نام : داوطلب محترم روال ثبت نام در آزمون بدین صورت است که شما در مرحله اول آزمون را رزرو و بعد از ان سامانه ۳۰ دقیقه به شما مهلت می دهد که هزینه آزمون را بصورت الکترونیکی پرداخت نمائید و شما بعد از کلیک بر روی ایکون پرداخت که بعد از رزرو نشان داده می شود شمار ۱۶ رقمی کارت-رمز دوم – کد cvv2- تاریخ اعتبار کارت را وارد نموده و بعد از آن جدولی برای شما نشان داده می شود که در ان شماره پیگیری-شماره سفارش- شماره پذیرنده -نام پذیرنده و تائید پرداخت درج شده است در این مرحله هزینه از حساب شما کسر می گردد ولی هنوز ثبت نام نشده اید با کلیک بر روی تائید پرداخت درخواست شما به سامانه بانک ملی ارسال می شود که اگر با موفقیت بود سامانه به شما پیغام ثبت نام شما با موفقیت انجام شد و همچنین کد پی گیری ثبت نام شما را نشان می دهد که کد فوق و تاریخ آزمون در پرو فایلتان در آیکون ثبت نام آزمونهای انجام شده درج می شود در صورت خطای بانکی هزینه به حساب شما برمی گردد و دوباره باید مراحل پرداخت را انجام دهید لطفا” دقت نمائید که تمامی مراحل انجام شود .  
دیگران خوانده اند
نمايشگاه هنرستاني سالانه
تقویم آزمون ها محل برگزاری تهران-اهواز-مشهد-تبریز-بابلسر-زاهدان-ارومیه-شیراز-همدان-رشت-اصفهان- اردبیل -کرمانشاه-کرمان-اراک –یزد-قم-کیش   توجه: هزینه ثبت نام آزمون از تاریخ ۸/۱۱/۹۳  ۶۰۰۰۰۰ ریال(شصت  هزارتومان) می باشدو پرداخت بصورت الکترونیکی می باشد.
  دوره آنلاین آمادگی آزمون MCHE / MSRT  برای ثبت نام، ابتدا فرم زیر را پر کنید.

RegCB

همچنین می توانید از طریق اسکایپ / یاهو مسنجر با کارشناسان ما گفتگو کنید. دوره آنلاین براساس اوقات فراغت و سطح زبانی شما تنظیم و برنامه ریزی خواهد شد. برای مشاوره آنلاین از طریق منوی سمت راست وب سایت، روی گفتگوی آنلاین کلیک کنید. در صورت آفلاین بودن، پیام بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم.

تلفن مشاوره: ۰۹۳۵۵۳۰۳۱۵۳

]]>