آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

زبان انگلیسی را بخشی از زندگی خود کنید

زبان انگلیسی را بخشی از زندگی خود کنید [caption id="attachment_5099" align="aligncenter" width="639"]زبان انگلیسی را بخشی از زندگی خود کنید. زبان انگلیسی را بخشی از زندگی خود کنید.[/caption]

(کلیدواژه ها: یادگیری زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، چطور انگلیسی یاد بگیریم؟، کاربرد زبان انگلیسی، انگلیسی در منزل، انگلیسی در کار، روش های یادگیری زبان، تکنیک های موثر زبان، تقویت مهارت زبان)

بدون شک تمام کسانی که اقدام به یادگیری یک زبان جدید می کنند به دنبال راهکارهایی برای یادگیری سریع تر و راحت تر هستند. در این مقاله سعی شده است تا این راهکارها به زبانی ساده بیان شود.

به کشوری انگلیسی زبان مسافرت کنید.

ساده ترین و سریع ترین راه برای یادگیری انگلیسی، مسافرت به کشوری انگلیسی زبان است. اگر درمورد یادگیری زبان انگلیسی کاملا جدی هستید از هر فرصتی برای قرار گرفتن در کشوری انگلیسی زبان (برای یک مدت طولانی نه دو یا سه هفته) استفاده کنید. زندگی، کار و بطور کلی صحبت کردن با افراد بومی انگلیسی زبان تا حد زیادی سبب پیشرفت شما خواهد شد. اما این کار برای بسیاری از مردم غیرممکن است. پس چه باید کرد؟

انگلیسی را بخشی از زندگی خود کنید.

چنانچه امکان مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان را ندارید، می توانید محیط و سبک زندگی خود را تا حد ممکن به شکل کشورهای انگلیسی زبان درآورید.

[fa code=pencil-square-o size=lg custom_color=1 color=#dd9933 bg_color=#fff border_color=#eeee22 /] پس از برخاستن از خواب، کانال تلویزیونی یا رادیویی انگلیسی زبان گوش دهید یا روزنامه انگلیسی زبان بخوانید.

[fa code=pencil-square-o size=lg custom_color=1 color=#dd9933 bg_color=#fff border_color=#eeee22 /]  در مسیر رفتن به محل کار موزیک، رادیو یا هر فایل صوتی انگلیسی گوش دهید.

[fa code=pencil-square-o size=lg custom_color=1 color=#dd9933 bg_color=#fff border_color=#eeee22 /] با همه کس و همه چیز انگلیسی صحبت کنید، با خانواده، بچه ها، در صورت امکان با همکاران، دوستان، گیاهان، حیوانات و …

[fa code=pencil-square-o size=lg custom_color=1 color=#dd9933 bg_color=#fff border_color=#eeee22 /] پس از بازگشت از محل کار نیز فیلم یا برنامه های تلویزیونی انگلیسی ببینید. (درصورت لزوم می توانید از زیرنویس استفاده کنید)

  [alert type=”information” title=”در این رابطه بخوانید” ]  
دیگران خوانده اند
افزایش قیمت آزمون آیلتس

۱۰ روش ساده برای بالا بردن مهارت speaking زبان انگلیسی

  [/alert]  

تمام کارهای روزانه خود را به سبک انگلیسی ها انجام دهید.

[fa code=pencil-square-o size=lg custom_color=1 color=#dd9933 bg_color=#fff border_color=#eeee22 /] بطور روزانه متنی را به زبان انگلیسی بنویسید. اقدام به نوشتن کنید حتی اگر یک جمله باشد. این کار باعث می شود به زبان انگلیسی فکر کنید. می توانید برای خود وبلاگی راه اندازی کرده یا در توییتر، فیس بوک و … متن بگذارید.

[fa code=pencil-square-o size=lg custom_color=1 color=#dd9933 bg_color=#fff border_color=#eeee22 /] اگر به آشپزی علاقمند هستید از کتاب های آشپزی انگلیسی زبان استفاده کنید.

[fa code=pencil-square-o size=lg custom_color=1 color=#dd9933 bg_color=#fff border_color=#eeee22 /] چنانچه علاقه به مد و خرید لباس دارید مجله های مد انگلیسی زبان را بکار برید.

[fa code=pencil-square-o size=lg custom_color=1 color=#dd9933 bg_color=#fff border_color=#eeee22 /] اگر گردشگری و آشنایی با مناطق گردشگری بخشی از اوقات فراغت شماست پس بی درنگ نگاهی به مجلات انگلیسی زبان بیندازید. این مجلات به معرفی مناطق گردشگری محل زندگی یا کشورتان پرداخته اند.

[fa code=pencil-square-o size=lg custom_color=1 color=#dd9933 bg_color=#fff border_color=#eeee22 /] برنامه ریزی روزانه خود را به زبان انگلیسی انجام دهید. می توانید روی تلفن یا تقویم خود نیز یادداشت هایی به زبان انگلیسی بگذارید.

[fa code=pencil-square-o size=lg custom_color=1 color=#dd9933 bg_color=#fff border_color=#eeee22 /] تمامی تنظیمات تلفن، کامپیوتر، فیس بوک و … را به زبان انگلیسی تغییر دهید.

 
دیگران خوانده اند
جدول زمانی ثبت نام آزمون آیلتس

چنانچه قصد داشته باشید زندگی سالم تری را تجربه کنید، روزی ۲ ساعت برای آن تلاش نخواهید کرد بلکه تمام روز را به آن خواهید پرداخت. مسلما اگر بخواهید در یادگیری زبان انگلیسی نیز متبحر شوید نمی توانید با روزی ۲ ساعت این انتظار را از خود داشته باشید بلکه باید آن را جزئی از زندگی روزانه خود کنید.

از یادگیری نکات کوچک غافل نشوید.

معمولا نکته های کوچک با نکات بزرگ ترکیب شده و مورد استفاده قرار می گیرند. هر چه میزان تمرین خود را در خواندن و شنیدن زبان انگلیسی بیشتر کنید، سریع تر و راحت تر می توانید با آن ارتباط برقرار کنید و کلمات جدید را بخاطر آورید. خواندن و شنیدن همواره بیشترین نکات کوچک و بزرگ را با خود به همراه دارند.

]]>

ارسال یک نظر