آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

شباهت و تفاوت تسک 1و2 رایتینگ

شباهت و تفاوت تسک ۱و۲ رایتینگ

شباهت و تفاوت تسک ۱و۲ رایتینگ

اغلب داوطلبان آیلتس در تسک ۱ و ۲ رایتینگ دچار سردرگمی می شوند و چنانچه از پیش اطلاعاتی درباره آن نداشته باشند، زمان زیادی را صرف آشنایی با نوع و ساختار سوال، تعداد کلماتی که باید بکار ببرند، زمان مورد نیاز و آنچه باید بگویند خواهند کرد. انجام تمرینات کافی سبب می شود داوطلبان با شباهت ها و تفاوت های تسک ۱و ۲ رایتینگ آزمون آیلتس آشنا شوند و بسیار خوب است که پیش از آمادگی برای آزمون آیلتس از این جزئیات اطلاع پیدا کرد.

شباهت ها و تفاوت های تسک 1و2 رایتینگ

شباهت ها و تفاوت های تسک ۱و۲ رایتینگ

هرچقدر هم که داوطلبان برای بخش رایتینگ تمرین کرده باشند باز هم بدون دانستن این تفاوت ها و شباهت آمادگی کامل برای این بخش نخواهند داشت. مهم نیست که داوطلب آزمون آیلتس جنرال باشید یا آیلتس آکادمیک، آشنایی با ساختار سوالات همیشه امری ضروری است. نکات زیر جزئیاتی درمورد تسک های رایتینگ است که باید پیش از آمادگی آزمون از آن آگاه باشید.

تفاوت ها:

تعداد کلمات مجاز: در تسک ۱ امکان نوشتن حداقل ۱۵۰ کلمه وجود دارد در حالیکه در تسک ۲ باید دست کم ۲۵۰ کلمه نوشته شود.

مدیریت زمان: مدت زمان لازم برای انجام تسک ۱ برابر ۲۰ دقیقه در نظر گرفته شده است. اما برای انجام تسک ۲ زمان ۴۰ دقیقه اتخاذ شده است.

ساختار سوالات: در تسک ۱ آیلتس آکادمیک باید بر اساس خروجی های یک گراف، نقشه و … گزارشی نوشته شود در حالیکه در آیلتس جنرال، داوطلبان نامه می نویسند. این در حالی است که در تسک ۲ در هر دو نوع آیلتس لازم است تا بطور مفصل در مورد پاسخ یک سوال توضیح داده شود.

بیان ایده ها و عقاید: در تسک ۱ نیازی نیست عقاید و تجارب شخصی داوطلب نوشته شود و متن باید درمورد اطلاعات داده شده در تسک باشد. اما در تسک ۲ ضروری است که ایده ها، تجربه ها و دانش شخصی داوطلب وارد بحث شود تا نوشته را کامل کند.

شباهت ها:

شباهت های بین تسک های 1 و 2 رایتینگ

شباهت های بین تسک های ۱ و ۲ رایتینگ

اکنون که با شباهت ها و تفاوت های تسک ۱و ۲ رایتینگ آزمون آیلتس آشنا شدید، می توانید برنامه ریزی برای آمادگی آزمون آیلتس را آغاز کنید. به یاد داشته باشید که متخصصان و مشاوران گروه آموزشی آیلتس آنلاین همواره در کنار شما هستند تا نکات و استراتژی های لازم برای آمادگی آزمون آیلتس را در اختیارتان قرار دهند.

دیگران خوانده اند
دانلود رایگان حل تشریحی آزمون EPT اسفند ماه ۹۶
ارسال یک نظر