آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

منابع مفید برای تقویت درک مطلب انگلیسی

منابع مفید برای تقویت درک مطلب انگلیسی

ویژه زبان آموزان، داوطلبان زبان دکترا و علاقه مندان به زبان انگلیسی

بسیاری از داوطلبان آزمون های دکترا نظیر MCHE/MSRT – EPT-MHLE باید یتوانند به بخشی از سئوالات آزمون که شامل خواندن و درک مطلب است پاسخ دهند. برای تسلط در این بخش از آزمون باید متون با موضوعات مختلفی را مطالعه نمایید تا بطور کلی با واژگان، ساختارها و نمونه های مربوطه آشنا شوید. چرا که بسیاری از این متن ها از چنین منابعی استخراج می شوند. به علاوه، با تقویت مهارت خواندن می توانید متون مشابه را خوانده و به سئوالات پاسخ دهید. در اینجا سعی داریم برخی از منابع مفید جهت تقویت درک مطلب را به شما معرفی کنیم.  

  1. کتاب Junior Comprehension

سری کتاب های درک مطلب سه گانه Junior Comprehension منبع بسیار مناسبی برای تقویت مهارت Reading و درک مطلب در زبان انگلیسی است.کتابهای درک مطلب انگلیسی Junior Comprehension که در سه سطح توسط انتشارات لانگمن تهیه منتشر شده است. افرادی که قصد شروع یادگیری زبان انگلیسی از پایه را دارند این سری کتابها می توانند کمک بزرگی به این اشخاص بنمایند.
دیگران خوانده اند
برگزاری یک نوبت آزمون فوق العاده MHLE

sep

۲٫ مجموعه Select Readings

کتاب های Select Readings در بخش Reading های عمومی جای می گیرند. توصیه می شود اگر مبتدی هستید از نسخه‌ی مبتدی این کتاب شروع کرده و سپس به نسخه‌ی متوسط و در نهایت به نسخه‌ی پیشرفته آن مراجعه کنید.

sep

۳٫کتاب Advanced Reading Power

کتاب آموزش درک مطلب زبان انگلیسی پیشرفته Advanced Reading Power یکی از بهترین کتاب ها در حوزه‌ی تقویت مهارت Reading و خواندن و درک مطلب در زبان انگلیسی است. با این کتاب می توانید سطح مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی خود را به طرز چشم گیری افزایش دهید. همانطور که می دانید مهارت خواندن یکی از مهارت های اساسی و پایه برای یک زبان آموز می باشد.

دیگران خوانده اند
نکته های کلیدی در ریدینگ آیلتس

sep

دوره های آنلاین آزمون های زبان دکترا دوره های آنلاین آمادگی زبان دکترا برای داوطلبانی طراحی شده است که قصد اخذ یکی از مدارک زبان جهت ورود به دوره دکتری را دارند. در این دوره ها علاوه بر ارائه مطالب، تست ها و نمونه های مشابه در آزمون های قبلی مورد بررسی قرار گرفته تا داوطلبان آمادگی بیشتری در آزمون داشته باشند. چگونه ثبت نام کنم؟
  • برنامه اسکایپ را روی کامپیوتر خود نصب کنید. (آموزش نصب و دانلود اسکایپ)
  • برای خود اکانت اسکایپ (یوزر/پسورد) ایجاد کنید. (آموزش ساختن اکانت اسکایپ)
  • پر کردن فرم ثبت نام
  • پرداخت شهریه
جهت ثبت نام و مشاوره، ابتدا با مشاورین ما در محیط اسکایپ گفتگو کنید یا با شماره ۰۹۳۵۵۳۰۳۱۵۳ تماس بگیرید. sep

راهنمای ثبت نام

]]>