آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

چگونه خود را برای شرکت در آزمون آیلتس آماده کنیم؟

ielts-prep

اینکه چه برنامه ای برای آماده سازی در این آزمون داشته باشیم بیشتر به سطح توانمندی های شما بر میگردد. در این مقاله بطور کلی به ذکر چند نکته مهم و کلیدی در این خصوص بسنده می کنیم.
دیگران خوانده اند
مصاحبه آیلتس بخش اول
گام نخست: برای اینکه خود را اماده آیلتس کنید، باید یک برنامه منظم و البته قابل اجرا داشته باشید. مهارت های اصلی listening, speaking, reading, writing, خود را از راه های گوناگون تقویت کنید. امروزه با وجود تکنولوژی و اینترنت براحتی می توانید با افراد مختلف در ارتباط باشید یا از وب سایت های آموزشی گوناگون بهره ببرید. گام دوم: برنامه خود را به قسمت های کوچک و قابل اجرا تقسیم کنید تا بتوانید آن را اجرا کنید. مثلا می توانید ساعتی را برای تقویت مهارت خواندن و ساعت دیگر را برای مهارت نوشتار بگذارید. توجه داشته باشید از راهنمایی و تجربه اساتید حتما استفاده کنید. همینطور می توانید از مشاوره آنلاین اساتید ما بهره جویید.

consB

گام سوم: به مرور و با تقویت مهارت های چهارگانه، به سراغ آزمون ها و نمونه ای آیلتس بروید و سرعت خود را در تست ها بیازمایید. تلاش کنید تا در کمترین زمان به سئوالات پاسخ دهید. از تکنیک های تست زنی در آیلتس استفاده کنید. زبان آموزانی که در سطح مبتدی هستند می بایست روی مهارت های اصلی خود تمرکز کنند و اصول اولیه را بیاموزند و سپس به سراغ آیلتس و نمونه های آن بروند. جهت مشاوره، تعیین سطح و شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی و دوره های تافل و آیلتس بصورت آنلاین می توانید از طریق اسکایپ با کارشناسان ما مشاوره نمایید و بهترین راه ممکن را در کوتاهترین زمان تجربه کنید.  
دیگران خوانده اند
Interesting Facts about Chinese Language

[skype-status skype_id=”arash.norouzi5″ user_name=”Moshaver” button_theme=”https://ieltsgo.ir/wp-content/uploads/2014/12/moshavere.png” button_function=”Call”]

]]>