آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

504 Absolutely Essential Words

یادگیری آسان واژگان ۵۰۴

یادگیری آسان واژگان ۵۰۴

کتاب حاضر شامل ۴۲ درس می باشد و هردرس به معرفی ۱۲ کلمه جدید پرداخته است. واژگان انتخابی این کتاب، واژگان اصلی و ضروری می باشد که زبان آموزان باید با این واژگان آشنا شوند. جهت تمرین واژگان این کتاب بصورت آنلاین، استفاده از فلش کارت ها و تست ها می توانید از بخش زیر استفاده کنید.

۵۰۴ Essential Words

یادگیری آسان واژگان ۵۰۴

یادگیری آسان واژگان ۵۰۴

 

کتاب ۵۰۴ واژه کاملاً ضروری شامل ۴۲ درس است. هر درس در سه صفحه ۱۲ کلمه را آموزش می‌دهد. در صفحه اول و نیمی از صفحه دوم واژه‌ها معرفی‌شده‌اند. جلوی هر واژه تلفظ آن نوشته‌شده و پس از تلفظ، معنی واژه گفته‌شده است. –این معنی در قالب کلمه، عبارت و یا جمله بیان‌شده است- در زیر هر کلمه، سه مثال جمله‌ای آمده است. این سه جمله دربردارنده‌ی واژه‌ی موردنظر است. در ادامه‌ی صفحه‌ی دوم هر درس، قسمت words in use قرار دارد. در این قسمت، ۱۲ کلمه همان درس در قالب متنی آورده می‌شود تا بتوان با کاربرد کلمات در متن هم آشنا شد. قسمت پایانی هر درس از تمرین‌هایی مرتبط با کلمات همان درس و قسمت «Spotlight on» تشکیل‌شده است؛ که در جهت تثبیت و کاربردی کردن کلمات و همچنین محک و آزمایش میزان آموخته‌های شما آورده شده‌اند.
یکی از مشکلات اساسی افراد در حفظ لغات کتاب۵۰۴ این است که پس از چند هفته کلماتی را که حفظ کرده‌بودند، فراموش می‌کنند و حفظ کردن دوباره این لغات امری خسته‌کننده و کسالت‌آور می‌شود. در ادامه به راهکارهایی اشاره خواهیم کرد که به شما کمک می‌کند هرچه بهتر نه تنها لغات این کتاب بلکه همه لغات انگلیسی را حفظ کنید و از حفظ کردن آن‌ها لذت ببرید.
برای یادگیری واژگان این کتاب توصیه می شود واژگان را در قالب جملات فرا بگیرید و همینطور از فلش کارد برای حفظ کردن کلمات استفاده کنید.
دانلود کتاب

۵۰۴ Absolutely Essential Words

 

یادگیری آسان واژگان ۵۰۴