آیلتس آنلاین
مرکز آیلتس آنلاین 2

آیلتس آنلاین

یادگیری آنلاین

E-learning. Laptop, diploma and mortar board.

مزیت های یادگیری آنلاین عبارتند از: سهولت یافتن زمان برای حضور در کلاسها و جلسات آموزشی برای یادگیرندگان و مربیان یک مشکل محسوب میشود. همانطور که میدانید در دنیای امروزی اکثر افراد برنامه پرمشغله ای دارند. همچنین امکان حضور افراد دریک مکان و بصورت همزمان کاری بس دشوار است. با وجود یادگیری آنلاین همه این محدودیت ها برداشته میشوند، زیرا یادگیری در یک دنیای مجازی صورت میگیرد  که در آن هر فرد میتواند طبق برنامه زمانی که برایش امکان پذیر است  در کلاسهای آموزشی شرکت کند.
دیگران خوانده اند
ترفندهای پاسخگویی در ریدینگ آیلتس: کلمات کلیدی و مترادف ها
نتایج سریع بر خلاف یادگیری در یک محیط سنتی (کلاسهای درسی رو در رو) “یادگیری آنلاین” بدلیل فراهم کردن روشهای ارزیابی متنوعی که در آن بکار میرود میتواند بازخورد و نتایج سریعی را برای یادگیرندگان فراهم کند. بعنوان مثال  بسیاری از سیستم های آموزشی از ابزارهای گوناگون و آزمون های مضاعف برای اراﺋه بازخورد سریع به یادگیرندگان تکیه میکنند تا از این طریق یادگیرنده را از چگونگی و کیفیت فعالیتی که باید برروی آن تمرکز کند  آگاه سازند. بخاطر سپاری مطالب درحافظه بلند مدت “یادگیری آنلاین” بدلیل داشتن طراحی جالب و سرگرم کننده   میتواند یادگیرنده را در فرایند یادگیری کاملا درگیر کند که بدین ترتیب میتواند بر یادگیری سنتی ارجحیت داشته باشد. هنگامیکه یادگیرندگان بیشتر به تکمیل مطالعات خود علاقمند باشند و طبق برنامه درسی شان پیش روند این منجر به بخاطر سپاری اطلاعات در حافظه بلند مدت میشود.  

در این نوع یادگیری خستگی معنا ندارد….

online-learning3

دسترسی بهتر به یادگیری در مناطق روستایی  موسسات آموزش عالی محدود و دور از دسترس میباشند. علاوه بر این برای یادگیرندگان دسترسی به افراد متخصص در رشته های مورد علاقه شان بسیار دشوار است. این در حالیست کهدر یک محیط یادگیری آنلاین  مربیان و یادگیرندگان میتوانند به راحتی  بوسیله ابزارهای آنلاین مانند سیستم مدیریت یادگیری  نرم افزار دانش-محور و غیره با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.با روش یادگیری آنلاین دسترسی به یادگیری و افراد متخصص دیگر یک مشکل محسوب نمیشود.  
دیگران خوانده اند
افزایش حدنصاب نمره MHLE از سال ۹۸
ارزان بودن مواد آموزشی سالهاست که دانش آموزان به گران بودن و پر هزینه بودن مواد آموزشی  خصوصا کتب درسی   پی برده اند.همچنین این کتابها باید به طور مستمر طبق دانش جدید به روزرسانی شوند. در یادگیری آنلاین  دسترسی به مواد آموزشی از طریق سایت های اینترنتی  این فرایند را بسیار ارزانتر میکند.  سهولت در فرایند بروز رسانی موادآموزشی در دوره های آنلاین از همین فرایند در کتب آموزشی متداول تر میباشد.اگرچه یادگیری آنلاین یک تجربه آموزشی جدید محسوب میشود اما این مدل نشان میدهد که یادگیردگانی که از این نوع یادگیری بهره میبرند از مزایای بیشتری نسبت به یادگیرندگان کلاسهای آموزش سنتی برخوردارند.      ]]>