در حال نمایش 3 نتیجه

دوره آنلاین آمادگی تافل 2024

دوره خصوصی آمادگی تافل
بدون امتیاز 0 رای

دوره آنلاین آمادگی تافل 2024

آمادگی برای تافل سال 2024: دوره آنلاین ما به طور کامل تضمین شده است! با چند مرحله ساده به کلاس ما بپیوندید.

مراحل ثبت نام :

  • تعیین سطح : از اینجا شروع کنید

  • ثبت نام از طریق سایت

  • هماهنگی با کارشناسان

  • ارسال لینک ورود به کلاس

این دوره شامل امکان ارتباط با اساتید خارج از کلاس با واتساپ و ایمیل و ارزیابی زبان آموزان با آزمون‌های آزمایشی تافل است. به این دوره پیوسته و با اعتماد به نفس به آزمون تافل بروید.

1 ساعت
0
350,000 300,000 تومان

دوره خصوصی آمادگی آیلتس 2024

دوره خصوصی آمادگی آیلتس
بدون امتیاز 0 رای

دوره خصوصی آمادگی آیلتس 2023

آیلتس، یکی از مهم‌ترین آزمون‌های زبان جهان است که برای تحصیل، کار و اقامت در کشورهای خارجی الزامی است. آیا شما نیز قصد دارید در آزمون آیلتس شرکت کنید؟ آیلتس آنلاین با بهره گیری از فناوری های نوین، بستری را برای آموزش آیلتس ایجاد کرده که به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی و با توجه به زمان خود، در کلاس‌های مجازی آیلتس شرکت کنید و سطح زبان خود را ارتقا دهید.

شروع کنید

ابتدا برای شروع، لینک داده شده را دنبال کرده و تعیین سطح خود را از طریق تست آیلتس آنلاین انجام دهید. در صورت نیاز به مشاوره آنلاین، نیز می‌توانید با کارشناسان آیلتس آنلاین در ارتباط باشید و سطح زبان خود را تعیین کنید.

تعیین سطح آنلاین

ثبت نام

پس از تعیین سطح، می‌توانید در دوره‌های آمادگی آیلتس ثبت نام کنید. کلاس‌های ما به صورت پنج جلسه یا ده جلسه در نظر گرفته شده است که بسته به نیاز خود، می‌توانید به صورت پنج‌جلسه‌ای یا ده‌جلسه‌ای ثبت نام کنید.

مشاوره و هماهنگی کلاس

پس از ثبت نام، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و زمان، منابع و موارد مورد نیاز شامل لینک ورود به کلاس و غیره را با شما هماهنگ خواهند کرد.

تماس با اساتید

آیا شما نیز می‌خواهید با استاد خارج از کلاس در تماس باشید؟ هیچ مشکلی وجود ندارد! با استفاده از واتساپ و ایمیل، شما می‌توانید پرسش‌های خود را از استاد بپرسید و راهنمایی لازم را دریافت کنید.

ارزیابی و آزمون

در پایان هر دوره، آزمون ارزیابی صورت گرفته و میزان پیشرفت شما به شما اعلام خواهد شد. پس برای شرکت در دوره آمادگی آیلتس، عجله کنید و با اطمینان به آزمون آیلتس بروید!

 
1 ساعت
0
350,000 300,000 تومان

دوره آنلاین آزمون های زبان دکتری در سال 1403

بدون امتیاز 0 رای

دوره آنلاین آزمون های زبان دکتری در سال 1403

دوره آنلاین آزمون MSRT سال 1403:

آزمون MSRT یکی از مهمترین آزمون‌های زبان دکتری در کشور است و برای قبولی در آن، بهتر است از منابع متنوع و کارآمدی استفاده کنید. برای آمادگی برای آزمون MSRT، باید از منابع متنوعی استفاده کنید و تلاش کنید تا در بخش های Listening، Grammar و Reading مهارت خود را بهبود دهید.

 

دوره آنلاین آزمون زبان EPT سال 1403:

آزمون EPT، یک آزمون برای ارزیابی مهارت زبان انگلیسی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود. نام این آزمون به مخفف English Proficiency Test معروف است و در گذشته داوطلبان آزمون دکتری نیز می توانستند در آن شرکت کنند، اما از سال ۱۳۹۸، تنها دانشجویان دکتری مجاز به شرکت در این آزمون هستند.

دوره آنلاین آزمون تولیمو Tolimo سال 1403:

آزمون تولیمو یکی از آزمون‌های استاندارد تعیین سطح دانش زبان انگلیسی در ایران است که توسط سازمان سنجش طراحی و برگزار می‌شود. نام این آزمون مخفف عبارت Test Of Language by the Iranian Measurement Organizations) TOLIMO) است. در صورت تمایل به شرکت در آزمون دکتری، گرفتن نمره خوب در آزمون تولیمو می‌تواند به قبولی شما کمک کند؛ زیرا برای پذیرش در مقطع دکتری، باید در یکی از آزمون‌های معتبر زبان مانند آزمون Tolimo، آزمون TOEFL و یا آزمون MCHE نمره قابل قبول را کسب کنید. همچنین، برای افرادی که قصد اخذ بورسیه اعزام به خارج از کشور را دارند، کسب نمره قابل قبول در این آزمون الزامی است.

 
0
350,000 300,000 تومان