درباره آیلتس آنلاین

آیلتس آنلاین: در دنیای امروز، نیاز به ارتباط بین المللی یک نیاز و ابزار مهم جهت موفقیت به حساب می آید. در هر مرحله ای از زندگی، نیاز ما به دانستن زبان انگلیسی بیش از پیش احساس می شود. ما در مجموعه آموزشی آیلتس آنلاین سعی داریم تا با تهیه منابع آموزشی گامی کوچک اما تاثیرگذار برای تقویت مهارت های شما برداریم.

گروه آموزشی آیلتس آنلاین در سال ۱۳۹۲ با هدف گسترش آموزش آنلاین زبان انگلیسی  شروع به کار کرد.  تا به امروز دوره های مختلف  زبان انگلیسی به صورت آنلاین توسط ما برگزار شده است که شامل موارد زیر می باشد: 

دوره مکالمه انگلیسی آنلاین

دوره آمادگی آنلاین آیلتس

کلاس های آنلاین آزمون تافل

دوره های آنلاین زبان دکتری شامل EPT – MSRT – TOLIMO

دوره آنلاین آزمون OET  ویژه رشته های پزشکی

 

آیلتس آنلاین

برای شرکت در دوره آنلاین آیلتس،  ابتدا توسط کارشناسان ما تعیین سطح خواهید شد و سپس با توجه به زمان شرایط شما داوطلبان گرامی،  برنامه کاملا اختصاصی جهت آموزش و مطالعه شما در اختیارتان قرار داده خواهد شد.  علاوه بر ارتباط زنده و تعاملی در کلاس،  امکان ارتباط با استاد در خارج از کلاس از طریق ایمیل،  و شبکه های اجتماعی وجود دارد.  قطعاً با برنامه ریزی دقیق برای شما بهترین کلاس آنلاین آیلتس را با ما تجربه خواهید کرد.

 

دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی

بدون شک بسیاری از زبان آموزان به دلیل شرایط تحصیلی و کاری دچار مشکل در برنامه ریزی و شرکت در کلاس زبان انگلیسی هستند.  کلاسهای غیر حضوری مکالمه زبان انگلیسی  به گونه ای طراحی شده است که ضمن اولویت قرار دادن زمان شما بهترین کیفیت را ارائه خواهیم کرد.

 

دوره آنلاین تافل

تجربه موفق مادر برگزاری کلاس های آنلاین آزمون تافل به شما کمک خواهد کرد تا در زمان مناسب می توانید به بهترین مهارت و به دلخواه خود در آزمون تافل ibt  دست پیدا کنید.

 

دوره آنلاین زبان دکتری

یکی از ضروریات دانشجویان رشته های مختلف دکتری قبولی در آزمون زبان انگلیسی می باشد.  دوره های آنلاین EPT  ویژه داوطلبان  دکترای دانشگاه آزاد و   دوره آنلاین MSRT و Tolimo (تولیمو)  مخصوص داوطلبان دانشگاه سراسری طراحی شده است و  بسیاری از داوطلبان با کلاس های آنلاین و جزوات اختصاصی به قبولی با نمرات بالا رسیده اند. 

 

دوره آنلاین آزمون OET

کلاس آنلاین آزمون OET  ویژه رشته های پزشکی طراحی شده است و داوطلبانی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند این آزمون ها شرکت کنند.  در این دوره به داوطلبان کمک میکنیم تا بتوانند مهارت های خود را در بخش زبان انگلیسی افزایش دهند.  استفاده از منابع اختصاصی و آزمونهای سالهای اخیر در کلاس آنلاین OET  شانس  قبولی شما را در این آزمون افزایش خواهد داد.

 

مراحل شرکت در کلاس های آنلاین انگلیسی

برای شرکت در هر یک از دوره های آنلاین زبان انگلیسی،  ابتدا تعیین سطح کتبی خواهید شد  و سپس یک جلسه جهت مشاوره و تعیین سطح شفاهی برای شما برگزار خواهد شد.  پس از ارزیابی سطح زبان انگلیسی شما زمان کلاس آنلاین با شما هماهنگ خواهد شد و در اولین فرصت دوره شما آغاز می گردد.

موفقیت هزاران زبان آموز در یک دهه حاصل تلاش شما و آموزش ما

سال سابقه آموزش آنلاین
0
دوره آموزشی آنلاین
0 +
زبان آموز موفق
0 +